Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Poszukuję kilku znajomych do współpracy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj

    Poszukuję kilku znajomych do współpracy

    Witajcie,
    poszukuję kilka osób, które mógłbym dodać do znajomych na zasadzie obustronnej korzyści - tj. wypełnianie zadań dziennych jak buffowanie budynków czy wspólnego wypełniania przygód.

    Nie bardzo nadaję się na razie do gildii.

    Dodam tylko, że nie jest dla mnie kluczowy lvl, mam swoje wojsko, mam kilkanaście przygód do ogarnięcia i wieczorami mogę kogoś zaprosić do współpracy w przygodzie i nie musi to być pół na pół - pomoc w przygodzie rozumiem przez załatwienie nawet jednego obozu przywódcy. Nie wymagam też jakiegoś rewanżu nazwijmy to 1:1 w otwieraniu przygód właśnie przez znajomego - nie mogę po prostu patrzeć jak przy stracie wojska zgarniam łupy a małym dodatkiem sił można by te łupy zgarniać x 2 i ktoś by na tym też skorzystał. Oczywiście drobne sąsiedzie relacje i pomoc, wymiany jak najbardziej.

    Nie gram regularnie, raczej w nocy, mam obecnie 40lvl.

    Chętnych proszę o dodanie mnie do znajomych. Nie wiem jaki będzie odzew, mogę obiecać że dodam pierwsze 5 osób i dam znać tutaj w wątku.

    Jeżeli pojawią się jakieś pytania proszę tutaj pisać.

    Pozdrawiam wzystkich i liczę, że znajdą się jacyś chętni do zabawy.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuję, temat do zamknięcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.