Zamknięty wątek
Strona 24 z 60 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 600

Wątek: [Event] Koniec Świata - dyskusje

  1. #231
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    Byłoby dobrze, gdyby każda z gildii dogadała się na zasadzie: low lvle wspomagają chlebem, łukami, mieczami (w miarę możliwości, oczywiście, lepsze to niż straty wojska, kiedy robi się przygodę bez kuszników) oraz ewentualnie oddają eventową przygodę, a high lvle przygody robią. W gildiach raczej gracze mają do siebie jako takie zaufanie, więc trudniej trafić na oszusta. Finalnie każdemu się to opłaci.

  2. #232
    Początkujący Osadnik Awatar WHEEL
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    To niesprawiedliwe, że część serwerów na innych zasadach ma przeprowadzowadzany event. Ale jak nie zasypiemy supportu z taką informacją to nas będą mieli w głębokim poważaniu

  3. #233
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    I tak nas maja w glebokim powazaniu.. nie ludzmy sie ja osobiscie mam 49 lvl i zamiast klepac po 10 przygod dziennie bo mam czas to klepie 3-4... jak sie uda
    czemu...?????? bo od tygodnia czekam na zwrot weterana i szybkich generalow... o wojsku nie wspomne...
    a suporrt milczy:P

  4. #234
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Jak pisałem nie ważne czy wygramy my czy inny polski serwer ważne żeby pudło było całe biało-czerwone!!!
    Biorąc pod uwagę jak nas potraktowali to powinniśmy im pokazać, zebrać kolejne siły na czwartek i uderzyć.

    Cytat Zamieszczone przez Merigold_ Zobacz posta
    Byłoby dobrze, gdyby każda z gildii dogadała się na zasadzie: low lvle wspomagają chlebem, łukami, mieczami (w miarę możliwości, oczywiście, lepsze to niż straty wojska, kiedy robi się przygodę bez kuszników) oraz ewentualnie oddają eventową przygodę, a high lvle przygody robią. W gildiach raczej gracze mają do siebie jako takie zaufanie, więc trudniej trafić na oszusta. Finalnie każdemu się to opłaci.
    Tez uważam ze to bardzo dobre rozwiązanie. Poza tym Ci którzy przygodę zrobią powinni oddać łup tym niższym lvlom.

  5. #235
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    CHciałbym wiedzieć o której codziennie będzie podawany wynik rywalizacji i z jakie godziny są to dane. Dziękuje.

  6. #236
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Jakoś w godzinach wieczornych wczoraj było.

  7. #237
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Zakładam że pojawią się podobnie jak wczoraj czyli około 19.30, taka godzina widnieje na niemieckiej stronie. Oni mają szybciej wyniki niż my.

  8. #238
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Oglądam te ceny na Nowym Świecie jeśli idzie o łuki i wygląda to na chęć zysku a nie współpracy. Koszmar. W ten sposób Panie i Panowie POLACY nic nie zdziałamy.
    Ja kupuję łuki na KOLONII czasem po 15-20 monet za 1000 łuków i chwała za to.

    Dlatego apeluje głównie do KOLONII :
    Łuki długie i krótkie oraz chleb muszą być tanie bo idą na wspólny cel. Ja osobiście nikomu nic z tych towarów nie sprzedam bo u mnie wszystko idzie w przygody KONIEC ŚWIATA.

    Ale jak ktoś z KOLONNI potrzebuje przygodę to mam parę w zapasie i oddam za 1 rybę. Jak komuś potrzeba to piszcie ale podczas gry, bo na skrzynkę nie mam teraz czasu.

    VIVA POLONIA

  9. #239
    Osadnik Awatar Dragonsmile
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RumcajsPL Zobacz posta

    Ale jak ktoś z KOLONNI potrzebuje przygodę to mam parę w zapasie i oddam za 1 rybę. Jak komuś potrzeba to piszcie ale podczas gry, bo na skrzynkę nie mam teraz czasu.

    VIVA POLONIA
    RumcajsPL, ale przygodą nie można handlować

  10. #240
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    To do kitu że nie wolno handlować. Nawet nie sprawdzałem więc nie wiedziałem o tym.

Zamknięty wątek
Strona 24 z 60 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24 25 26 34 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.