Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Empire of the Yamato [EY] - Rekrutacja OTWARTA !!!!

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2015
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też nie pójdę do gildii, w której każą robić zadania. Lekarz zabronił mi się denerwować. A już na pewno nie do Empire of the Yamato. Podobno rządzą nią bardzo niesympatyczni ludzie. Chyba faktycznie lepiej zapisać się do mniejszej gildii, gdzie panuje miła atmosfera i nie gra się o "złote kalesony"

  2. #12
    morsrexi
    Empire od the Yamato nie jest aż taka wielka. I nie wiem kto rozsiewa plotki, ale ludzie są tam naprawdę fajni. Mam wśród nich dobrych znajomych i nie sądzę, żeby można było się opierać na "podobno". Wybaczcie, ale moim zdaniem "podobno" znaczy, że informacja nie jest sprawdzona. A czymś takim można sprawić komuś przykrość.
    P.S. Rzeczywiście, podstawą gry jest luz i dobra zabawa. Dlatego wszystkim tego życzę

  3. #13
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Genowefas Zobacz posta
    Ja też nie pójdę do gildii, w której każą robić zadania. Lekarz zabronił mi się denerwować. A już na pewno nie do Empire of the Yamato. Podobno rządzą nią bardzo niesympatyczni ludzie. Chyba faktycznie lepiej zapisać się do mniejszej gildii, gdzie panuje miła atmosfera i nie gra się o "złote kalesony"
    Akurat uwaga osoby, która dopiero co zarejestrowała swoje konto jest kompletnie bezużyteczna. A jeżeli masz jakieś pojęcie na temat naszej gildii, to nie zachowuj się jak dziecko z podstawówki i nie zakładaj kolejnego konta tylko po to by napisać oczerniający post na nasz temat.

    PS. Proszę MODA o nie usuwanie moich postów bez podania przyczyny !!!! Tak jak to miało dzisiaj miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 26.06.2015 o 23:47 Powód: Bezzasadne usunięcie posta przez MODA

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2015
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szukając pomocy natknęłam się na niepochlebne opinie na temat waszej gildii. Nie mam do końca wyrobionego zdania, ale czymś trzeba się kierować. Przeglądałam wcześniej forum i widziałam tu też jakieś niemiłe komentarze więc coś jest na rzeczy. Post umieszczony przez Picasso zdaje się to potwierdzać. To prawda. Jestem tu nowa. I dlatego jestem gorsza? Przykre

  5. #15
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Genowefas Zobacz posta
    Szukając pomocy natknęłam się na niepochlebne opinie na temat waszej gildii. Nie mam do końca wyrobionego zdania, ale czymś trzeba się kierować. Przeglądałam wcześniej forum i widziałam tu też jakieś niemiłe komentarze więc coś jest na rzeczy. Post umieszczony przez Picasso zdaje się to potwierdzać. To prawda. Jestem tu nowa. I dlatego jestem gorsza? Przykre
    Ciekawe gdzie natknęłaś się na te niepochlebne opinie ??? Jakoś nie pamiętam, żeby ktoś na nas narzekał ....
    Bardziej pacyfistycznej gildii nie widziałem, ale skoro "tyle widziałaś" to musi coś być na rzeczy .....

    Niestety internet jest takim medium, że wystarczy jak ktoś napisze nawet jeden post w stylu "gdzieś coś słyszałam ......", "prawdopodobnie tak było ...... ", zniszczy tym całą opinię wypracowaną latami .... Ehhh, żal. A już jak wypowiada się na nasz temat osoba, która KOMPLETNIE NAS NIE ZNA.
    Szkoda gadać .... ręce opadają.

    BTW .... dzisiaj kolejny konkurs w gildii .... zapraszamy !!!
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 27.06.2015 o 11:55

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja obstawiam, że Genowefas to drugie konto olsena. Konto założone wczoraj i od razu post w tym temacie. Ciekawe skąd po 5 minutach grania wiedza na temat Gildii i jej zadań :d Myślę, że support powinien to sprawdzić.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2015
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czesc pozdrawiam all
    Ostatnio edytowane przez sylwek1976 ; 14.08.2015 o 23:22

  8. #18
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z powodu braku aktywności (ostatni wpis 13.08.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW.

    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.