Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Projekt "generał"

  1. #1
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Projekt "generał"

    Z nudy wpadł mi do głowy dość "oklepany" pomysł który według mnie mógł by wyglądać tak :

    Pełny obraz

    Uzbrojenie(Zbroje, Tarcze, Hełmy, Buty) :
    Oczywiscie podniosło by to defensywe ewentualnie jakieś dodatkowe pkt. życia lub % krytyka


    Broń(Miecze, Topory) :
    Obrażenia, Krytyk w %


    Błyskotki(Naszyjniki, Pierscienie, Kolczyki) :
    %Krytyk, Inicjatywa, Pkt.życia, Premie do obrażeń (np. od łuczników) dodatkowe jednostki czy też premia do odzyskiwania siły po przegranej walce


    Pełny obraz


    Artefakty dostępne by były u kupca lub z przygód czy też odkrywca podczas poszukiwań skarbów miał by niewielki % na znalezienie artefaktu
    Przedmioty oczywiscie zdatne do handlu

    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to bardzo proszę się udzielać !

    Grafiki zapożyczone z : Tibia, HOM&M3 zostały wybrane przypadkowo



    PS : Sorry za błędy
    Ostatnio edytowane przez rycha86 ; 03.12.2012 o 01:24

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zeby o czyms takim dyskutowac nalezaloby najpierw wprowadzic do gry te atrybuty, a potem zastanawiac sie jak je sensownie modyfikowac z uzyciem przedmiotow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Acoma
    HM&M w Settlersach?
    Ciekawy sens takiego rozwiązania.
    Bardziej by było ciekawsze zniesienie limitu prowadzonego wojska przez generała, albo przynajmniej uzależnienie od ilości doświadczenia generała - dodatnio tylko wygrane walki.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z samego punktu widzenia, ze się napracowałeś nad pomysłem to jestem na tak. Dobrze opisane, zilustrowane, przedstawiony sposób widzenia od strony BB aby były zyski z IS.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł ciekawy, zwłaszcza w kontekście PvP militarnego i ekonomicznego. Chciałbym aby takie artefakty mogli produkować ci, co nie chcą się bić o kolejny skrawek mapy pod zabudowę ... itd. To była by dla nich szansa na rozwój i współpracę z tymi którzy chcą toczyć wojny. Masa nowych budynków, możliwości rozwoju nowych technologii oraz jednostek

  6. #6
    Acoma
    Oczywiście to prawda.
    Jednak to by wpłynęło całkowicie na mechanikę gry - właściwie to trzeba by było ją przeprojektować od początku, aby wprowadzić chociażby atrybuty generałów i ich wpływ na bitwę, a co dopiero artefakty. Aby był sens z ich produkcji, to musiałyby być jednorazowego użytku.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    mnie sie podoba a artefakty moglyby wplywac na parametry wojsk , niekoniecznie generala samego w sobie
    niestety ciezki do realizacji troche , jesli piszemy o wkladaniu i zdejmowaniu ich z generala

    mimo wszystko mnie sie podoba

    PS
    Heroes III ..... KULTOWE
    maja zrobic online podobno ale sporo z nowych czesci a wg mnie najwieksza miodnosc 3ka miala

  8. #8
    Acoma
    Nie mieszajcie gatunków. W H3 gram sobie tylko wtedy, kiedy mam chęć pograć sobie w coś innego aniżeli typowe strategie, do jakich zaliczam Settlersów. Jednakże zmienianie stylu rozgrywki poprzez dołączanie na siłę elementów z innych gatunków, raczej nie służy grze.

  9. #9
    Osadnik Awatar Naito
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście jestem na TAK, ale czy my możemy cokolwiek wprowadzić ? Wątpię...

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    To może od razu wprowadźmy futurystyczne bronie, gra się rozwija zgodnie z innymi zagranicznymi serwerami gry TheSettlersOnLine, więc niech pozostanie tak jak jest

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.