Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Niebieska wyspa ;) czyli problemy z zalogowaniem

  1. #1
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj

    Niebieska wyspa ;) czyli problemy z zalogowaniem

    logowanie od 2 tygodni u mnie konczy sie w tym miejscu :



    pozniej albo flash sie wywala albo po prostu se tak wisi .... testowalem po paru godzinach sie nic nie zmienia

    po 1 nie jest to wina przegladarki - systemu sprawdzalem na roznych kompach roznych przegladarkach a flashe przejechalem wszystkie powyzej 10 ...
    po 2 u mnie na komputerze mozna bez problemu zalogowac sie inne konto i dziala to dosc sprawnie wiec wina lezy ewidentnie po stronie konta czy tez jego stanu w BB

    po 3 suport odpisal o czyszczeniu cache itp gdzie w zgloszeniu pisalem ze czyscilem wgrywalem nowy i nagralem filmik jak sie mozna przelogowac i kto inny sie loguje to stwierdzili ze inny poziom gracza to moze sie zalogowac xD - niezłe niezłe

    po 4 nagralem filmik jak instaluje czysty system wgrywam tylko flash i nie moge sie zalogowac i support zamilkl ...

    nie moge sie zalogowac od ponad 2 tygodni czyli od momentu wprowadzenia zadan - suport mnie olewa
    w gre zainwestowalem kilkaset k kamykow wiec jest to dosc wkurzajace ze nie moge pograc

    nie rozumiem dlaczego zostal wprowadzony nowy sytem gry/zadan ktore powodowaly błedy na testowym ? pare dni przed wprowadzeniem zadaniami uszkodzilem obszar gry na testowym - oczywiscie polski support olal i powiedzial ze sie tym nie zajmuje a na angielskim forum stwierdzono ze tylko 2-3 osoby ma taki problem i postaraja sie naprawic gdzie ja znalem z 5 ..... do tej pory problem nie rozwiazany i zostalo to wprowadzone

    wiec pytam kiedy bedzie nowy SPRAWNY SYSTEM GRY ? to nie jest przeciazenie serwerow czy pisac co godzine do suportu ze mi wyspa nie dziala zeby w koncu cos dotarlo ? bo czuje sie olewany a poswiecilem na gre kilka tys pln ....

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziękujemy sponsorze to obecnie musi Tobie wystarczyć, ale pamiętaj : wiemy, pracujemy ...

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Shadow_mk, informacja o "niebieskim ekranie" została już przekazana dalej - gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, od razu o tym poinformuję. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Szanowny panie Xaar - nasza cierpliwość została już dawno wyczerpana. Rozumiem, że Ty jesteś tu tylko posłem/chłopcem do bicia pomiędzy nami - wściekłymi graczami i BB - najbardziej nieudolnym studiem z jakim mi przyszło się zetknąć w życiu. Tutaj jest z dnia na dzień CORAZ GORZEJ. Może Twoi koledzy wezmą się w końcu do roboty, albo zajmą hodowlą jedwabników, skoro nie mają bladego pojęcia o branży w której, jak ostatnie miesiące pokazują, znaleźli się przez przypadek?

    Mija tydzień a lider naszej gildii wciąż nie może się dostać na swoją wyspe. Co gorsza nikt nie może mu pobufować padającej ekonomii bo dostaje DC z komentarzem, że obszar jest uszkodzony.

    Jaja sobie robicie??!

  5. #5
    bembus
    tak czytam czasami to forum i podobno problem sie pojawia po zrobieniu zadania Elita czy cos takiego juz ktos to mial , jedyne co Ci pozostaje to czekac.....

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Świetna konserwacja. Za nic nie mogę wejść na wyspę pasek logowania się zatrzymuje zawsze w tym samum miejscu. Czy ktoś sprawdza porządnie zmiany które się wprowadza?
    Ostatnio edytowane przez Seniora-Consuela ; 30.11.2012 o 17:06

  7. #7
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    czyli kiedy wprowadzicie nowy silnik/skrypt cokolwiek co umozliwi gre jak widze po forum setkom graczy ?
    bedzie to przed wprowadzeniem eventu swiatecznego ?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Shadow_mk: Sprawdź jakimś firebugiem w firefoxie lub narzędziem dla programistów w chromie/chromium, czy gra zapętla Ci się na wczytywaniu na okrągło plików mp3. Jeśli tak to spotkałem się już z tym błędem. Prawdopodobnie chodzi o występowanie jakiegoś wyjątku przez błędne dane.
    Dodatkowo trafiłem dziś na wątek: http://forum.thesettlersonline.pl/th...yższe-levele-!!! w którym chyba jest opisany powód występowania tego błędu.

  9. #9
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem z "niebieskim ekranem" powinien zostać naprawiony wraz z wersją gry, która uaktywni event świąteczny (jutro).

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ta wnerwiajaca strzalka powodujaca freeze wyspy tez zostanie usunieta jutro?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.