Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: Kpiny i żenada...

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Dać wam dobrą radę? Zatrudnić WIĘCEJ konsultantów na support oraz więcej programistów. Wiem, że nie macie na to budżetu i nie zamknie się Wam wtedy business case (u la la), ale trzeba potrafić przyjąć porażkę na klatę i zmniejszyć sobie przychody z gry lub przyjąć z niej stratę w najbliższych 24 miesiącach.

    A gdzie macie porażkę? Wymienię:
    + przekłamany business-case, brak środków finansowych na wyższy staff'ing do obsługi gry (dlatego wydłużają Wam się czasy procesowe NA WSZYSTKIM)
    + błędna i źle zaprojektowana i zaplanowana (rozrost) architektura
    + brak testów wydajnościowych i szacowania tzw szklanego sufitu w ilościach logowań i uzytkowników
    + brak testów funkcjonalnych z prawdziwego zdarzenia - te błędy które Wam wychodzą są KARDYNALNE i po swoim doświadczeniu w IT doskonale wiem skąd się wzięły (metodycznie), ale nie będę kopał już tutaj leżącego i zachowam to dla siebie...
    + kiepska analiza userfirendliness dla np. ludzi na levelu wyższym niż 35, to też jest żenujące gra np nie przewidziała że stworzenie 1000 rekrutów posiadając 1000 osadników polega na tepej klikologii. Sławetny już problem z braku zachowania sortowania w kantorze handlowym podczas poruszania się po stronach...
    + beznadziejne utrzymanie (nauczę: te chłopaki od serwerów, sieci oraz naprawiający błędy i weryfikujący zgłoszenia w kodzie i na bazie)
    + beznadziejny support (te chłopaki i dziewczęta które nie odpisują na maile - ja czekam nadal)

    Podsumowując: w moich trzech spółkach technologicznych (w sumie 250 pracowników) ja za takie problemy ZWALNIAM na zbity pysk jak tylko coś takiego do mnie dojdzie i żaden mój kierownik takich ludzi nie obroni, najwyżej poleci razem z nimi, a wiedzy i tak ze sobą nie zabiorą.

    W moich oczach jesteście o 2 kroki od pozwu sądowego.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zazuzizazuza Zobacz posta
    Jak czytam takie tematy to az strach sie dalej angażowac w to .... tu powinno być niecenzuralne słowo..
    Jestem narazie w polowie gry (38) ale juz sie mocno zastanawiam czy nie olać tej gry, bo im dluzej w tym tkwisz tym większy żal.....
    Niepodoba mi się podejscie do nas klijentow i pewnie nie wiele osob zapoznalo zie z regulaminem urzytkowania w ktorym jedno zdanie sprowadza nas urzytkownikow bardzo nisko...cytuje



    Dzisiaj 00:17 #13

    Czyli zero odpowiedzialnosci a zarzywacie na własne ryzyko. Właśnie leciała kolejna reklama gry w TV i znowu sie przekonuję że reklamy kłamia. Dlaczego firma nie powie co czeka potencjalnego gracza?? I mam wrażenie ze tak naprawde mało to kogo obchodzi co my - gracze myślimy, piszcie sobie piszcie a my i tak mamy się swietnie...

    pozdr.

    Zazuzizazuza, nie martw się.... papier wszystko przyjmie ALE zapisy w umowach i umywanie w nich rąk często jest niezgodne z prawem, szczegolnie jesli wchodzą w to platne uslugi jak np klejnociki. Przejadą się i to grubo

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    no polski suport ci odpisal przeciez
    Pozatym niemcy jak widzisz maja ten sam problem wiec to nie jest jedynie problem polskiego suportu

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Wiem bardziej zwracam uwage na szybkosc odpowiedzi

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    teraz wejść do gry nie mogę, a w nocy przerwa koserwacyjna. od kilku tygodni cała ta gra to jedna wielka przerwa konserwacyjna..

  6. #26
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez DZOOZEF Zobacz posta
    Wiem bardziej zwracam uwage na szybkosc odpowiedzi
    Ale porównujesz support z odpowiedzią z forum, to jest wielka różnica, no i sam fakt że niemieckich BB jest więcej.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Turtel Zobacz posta
    teraz wejść do gry nie mogę, a w nocy przerwa koserwacyjna. od kilku tygodni cała ta gra to jedna wielka przerwa konserwacyjna..
    Ja mam tak od 2 dni.
    Zero możliwości zalogowania się.
    Szkoda kasy , która przecież nie jest wirtualna.

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar kashya1958
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Przechwytywanie.jpg, 
wyświetleń: 136, 
rozmiar: 26.6 KB, 
ID: 733.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie warto wydawać na tą gre prawdziwych pieniedzy

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra jest ciekawa , ale jest to beta .. wydana kasa nie jest wer. beta. . Gra się fanie choć brakuje pvp , które niebawem.. (podobno) będzie

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.