Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Kpiny i żenada...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kpiny i żenada...

    Witam,

    co jeszcze można zrobić - czekać 9 dni na odpowiedź supportu, który podobno odpisuje ?

    Kolejna konserwacja i brak możliwości logowania na wyspę....

    Błogosławieni, którzy mają anielską cierpliwość i nadstawiają kolejne policzki żeby je bb waliło z plaskacza... mi już lania wystarczy...

    Od dzisiaj dołączam się do super akcji wystawiania negatywnych komentarzy dla bb gdzie się tylko da...

    Parafrazując - krowy doić bo do obsługi gry się nie nadajecie.

  2. #2
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    maciek0081, jeśli Twoje zapytanie zostało prawidłowo zarejestrowane w systemie Supportu, odpowiedź na pewno się pojawi - proszę się nie martwić. Niestety czas odpowiedzi jest ostatnio wydłużony, jednak odpowiedź na pewno zostanie udzielona. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dwie sprawy...

    Pierwsza - żeby być sprawiedliwym - SUPPORT SIĘ ODEWZWAŁ HURRAA - pomyślałem - wreszcie !!!

    Czyli żyją !!!

    Treść - przepraszamy, że tak późno czy problem nadal występuje...

    Pierwsza myśl ( K...wa - przyszły krasnoludki i rozwiązały go za was).... ale spoko - pisze grzecznie - że nie - że sam się nie rozwiązał..

    No to teraz zapewnienie, że będzie już szybka pomoc (trudno o wolniejszą niż tyle dni).... i PORADA - czyść ciasteczka, zmień przeglądarkę a najlepiej idź do kolegi sprawdzić może u niego się da..... ( aż mnie zamurowało).....

    odpisałem że takie porady to możemy pominąć.... potem pomyślałem....o co tu chodzi.... ponad tydzień, tyle kasy wpakowane w nierobów....kosztowna ta porada o ciasteczkach i wymagała dużo czasu.... oczywiście nagle znowu cisza bo innych porad na szybko nie ma....

    Tyle w kwestii komentarza....i sprawy pierwszej...


    Sprawa druga - przepraszam za porównanie w pierwszym poście - nie miałem na myśli obrazy ciężko pracujących przy płodach rolnych - szanuję Waszą pracę, jeśli wykonujecie ją profesjonalnie.... Dopiero teraz przyszło mi do głowy, że specjaliści od naprawy gry mogliby urwać krowie wymiona albo zabić przy dojeniu albo powiedzieć jej - wydoj się sama albo wyczyść sobie ciasteczka a najlepiej zmień gospodarza jak ten nie pasuje...

    brak mi słów.... na tą bezradność .... szkoda nawet już pisać co się myśli bo to nic nie daje - brak wpłat z mojego konta odczujecie na pewno i na pewno nie pozostawię bez echa tej sprawy - nie za tyle złotówek - macie już oddanego antyfana i chodzącą antyreklamę i czarny PR...

    Może wtedy zaczniecie szanować ludzi, którzy Was utrzymują....

    Śpieszcie się kochać swe wyspy - tak szybko giną...... parafraza dnia.

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    maciek0081, problem występujący na Twoim koncie jest - najprawdopodobniej - związany z misją "Elita", wszystkie niezbędne dane przekazałem już do dalszej analizy. Gdy pojawią się nowe informacje w Twojej sprawie, napiszę Ci Prywatną Wiadomość na forum.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Możesz zamykać tematy Xaar ale...

    To, że to jest zadanie Elita to ja wiem dokładnie bo padłem pierwszy ofiarą tego zadania i temat dodałem 6 dni temu na forum już !

    Nie oczekuję żadnej prywatnej wiadomości od Ciebie wystarczy mi działający support a nie radzenie mi czyszczenia ciasteczek po ponad tygodniu od zgłoszenia bo to kpina...

    Przekaż może supportowi - że jeśli w zgłoszeniu ktoś pisze o zadaniu Elita lub opisuje zadanie po którym pokazuje się niebieski ekran żeby może lepiej nie pisali nic jak mają pisać mi żebym posprawdzał u kolegów na komputerach a najlepiej z innymi sieciami (czyli jechać na inną dzielnicę bo sąsiedzi mają tego samego providera)...

    może pochodzę po centrum po knajpkach i sprawdzę w 10 miejscach ? a może sprawdzę wszystkie empiki w Warszawie i może akurat w Arkadii zadziała ??

    Ja już nic nie oczekuję od Was.... tak jak pisałem cierpliwość ma granice zyskaliście kolejnego antyfana i darmową antyreklamę gdziekolwiek się przy okazji trafi...

    Pozdrawiam Was ciepło - więcej nie będę nic pisał na forum, zakładał tematów o błędach itp bo to i tak nic nie zmieni - jak ktoś pisał w innym temacie - jesteście najmądrzejsi - pisać Wam czarno na białym o co chodzi a Wy swoje...wmawiacie że ludzie są głupi...albo robicie z nich głupków.

    napędzajcie nowych klientów - powodzenia.


    PS - po 3 latach wróciłem do WOW - i proszę - konta dalej są, nikt nic nie skasował, nie zabrał ani jednej monety .... i proszę od razu prawie trafłem na przerwę techniczną - trwała od 2 do 5 rano - 3 godziny ! na tyle serwerów, graczy i wybacz ale bardziej skomplikowany kod... i co ciekawe mają dyżurujący support ! dostałem odpowiedź na problem w sobotę ! po 5 godzinach od zgłoszenia....

    nie powiem ile lat bym mógł grać w WOW za kasę którą zmarnowałem - tak - zmarnowałem i została wyłudzona przez Was i bezczelnie odebrana.

  6. #6
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat ponownie otworzyłem (a Twój post oczywiście tutaj przeniosłem).

    Niestety wygląda na to, że problem z "niebieskim" screenem może mieć kilka źródeł, nie tylko zadanie "Elita", jednak to wymaga dokładniejszego sprawdzenia. Na chwilę obecną mogę napisać tylko tyle, że dane o tym problemie są już w odpowiednim departamencie, a gdy tylko otrzymam jakąś aktualizację od razu dam znać.

  7. #7
    Osadnik Awatar LSI26
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Jeśli chodzi o support to czekam na odpowiedź od 5 dni i się jak do tej pory nie doczekałem , pewnie jeszcze troszkę poczekam . Rozumiem że przez problemy z logowaniem w ostatnich dniach wsparcie gry ma troszkę do odpisywania ale nie przesadzajmy że trzeba na to tygodnia bo nadal nie dostałem odpowiedzi wysłanej 2 tygodnie temu w sprawie zakupionych kryształów . Jeśli gra jest reklamowana w mediach przez znaną firmę to ten support powinien działać trochę sprawniej , gdyż jak kolega wyżej wspomniał "płacimy za to" . A to co już po tygodniu oczekiwania odpisują to śmiech na sali , zastanawiam się czy oni w ogóle czytają nasze wiadomości czy używają standardowych wiadomości do każdego . Jeśli kilkuset graczy pisze że ma problem z niebieskim ekranem po zalogowaniu opisując zaistniały problem to nie na miejscu jest odpisywanie typu "proszę wyczyścić ciasteczka" lub "zmienić przeglądarkę" .

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    witam
    ja sie nie moge logowac od minionej soboty. Szkoda, bo sytuacja sprawia iz gracz zniecheca sie do gry. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu uda mi sie chocby zalogowac....?!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    na to pytanie to raczej nikt ci nie odpowie , też czekam od 23.11

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak napisac do supportu skoro nawet nie moge sie zalogowac od ponad tygodnia... okropnosc
    jezeli kiedykolwiek gra zacznie dzialac chyba oddam komus konto...

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.