Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Nie daje się wejść do gry - jest tylko jeden sposób nacisku

  1. #21
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ten biały ekran ja miałam przez kilka godzin i dopiero po xx próbie gra się odpaliła.

    Ale jak tak ma wyglądać granie na próbach logowaniu to nie wróże przyszłości tej grze.

  2. #22
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Magiczny sposób niestety nie działa, u mnie dalej biały ekran po wciśnięciu Graj

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    od rana nie moge sie zalogować "W tym obszarze wystąpił bład. Prosimy spróbować ponownie", toz to jakas kpina i amatorszczyzna!!!!!

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    jasne dział obszar serwera uszkodzony

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Zalogowalem sie na innym kompie i yu takich problemow nie mam. Sprobuje jutro na tamtym to powtorzyc ale z tego co widze innym to nie pomaga

    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    MLODYDZIURA01, proszę spróbować ponownie: odwiedź stronę gry, wciśnij ctrl+f5 (zaloguj się, jeśli nie jesteś zalogowany) i kliknij guzik "Graj" - powinno działać.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Wracam do starego kompa i problem nadal istnieje tzn. biały ekran po kliknięciu gram. Nic nie pomaga czyszczenie cacha, tempa, reinstalacja przeglądarki i flasha - ciągle to samo. Czy jest jakieś miejsce na kompie gdzie być może zapisywane są jakieś pliki w związku z gra, bo nie mam już pojęcia co może pomoc .

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie ten problem też występuję, ale jako że mam laptopa, rano zalogowałem się z domu i było ok. Spróbowałem teraz jeszcze raz w pracy i gra weszła. Problem w tym, że zaraz wtyczka flash się wykrzaczyła i problem wrócił. To samo powtórzyłem z serwerem testowym, czyli gra się odpaliła, zaliczyła zwiechę i od tej pory leży.

  8. #28
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten sam problem, zupełnie jakby flash nie byl obslugiwany. Nie pomogla zmiana przegladarki, czyszczenie pamieci i ciasteczek, reinstalacja Flasha. Wciskam Graj i mam bialy ekran.

  9. #29
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli problem nadal się pojawia, bardzo proszę o podanie wersji flash`a.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam wersje 11.5.502.110

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.