Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jestem niezadowolona z obsługi użytkowników tej gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Jestem niezadowolona z obsługi użytkowników tej gry

    wuj problemów z logami, straty w grze, straty na kasie u kupca /(sms/przelewy)

    czy ktoś z administracji ma ambicje zrobić z tym porządek lub oficjalnie napisać - 'finito, kochani, było miło' ?
    pomijam akcje typu: 'sorry, przerwa techniczna od 15' trwająca 48h , a dostajesz za to koszyk albo 500 marmuru

    nie macie jaj, panowie ani wiedzy, by je wyhodować

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przecież BB_xaar cały czas pisze co starają się zrobić, czego jeszcze oczekujesz? Prywatnej wiadomości? Problemy z przeciążeniem nie znaczą zaraz końca gry, a 48h przerwę techniczną wyciągnęłaś sobie z przysłowiowej czarnej dziury.
    Nie masz za grosz kultury obrażając ludzi którzy za tą grą stoją. Sugeruję samemu wyhodować jaja i zastanowić się co się pisze.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kpisz, czy o drogę pytasz?
    niech ludzie sami napiszą w ciągu najbliższych kilku dni...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    CVercetti jak będziesz miał populacje na poziomie kilku tysięcy ,kopalnie złota na 3-cim i wyższym lvl to zmienisz pkt widzenia.

  5. #5
    daveandnokia
    no i?? to tylko gra ludziska, za darmo. A że można dodatkowo dokupić sobie klejnociki - nikt z BB nakazuje ich kupna, tylko zachęca a że są problemy z grą... wszędzie są problemy - w urzędach, w sklepach, w domach, w pracy... zbyt pięknie by było, jakby nie było problemów...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    jasne i tydzień nie można wejść do urzędu

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar KoSiPiSaK
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po pierwsze praca, urzedy itp to sa instytucje zyciowe, a gra jest tylko rozrywką.
    Jezeli grupka ludzi zabiera sie za tworzenie takich rozrywkowych gierek, to niech to robi solidnie.
    Wystepują problemy, to zawiescie na 2-3 dni całą gre włacznie z kontami i to naprawcie.
    A nie, dzien w dzien konserwacja
    Takie jest moje zdanie.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Założycielka tego tematu ma rację.
    W ciągu tylko dzisiejszego dnia miałem 5 problemów na swoi koncie,a odpowiedzi suportu są jak dla idiotów np:
    nie zaliczyło ci przygody ponieważ na pewno nie kliknąłeś "zakończ" i później "zamknij",dlatego system przygodę uznał za nie dokończoną i nie przyznał ci nagród.
    Jeśli chodzi o te za darmo to już też chyba nie jest tak do końca,przedtem dostawało się klejnoty za każdy następny poziom i można było uzbierać na weterana,teraz ju takiej opcji nie ma,a nie wiem bo jeszcze nie robiłem przygody 7,8,9 i 10 poziomu,wiem jednak że dużo by zmieniło gdybym go posiadał gdy robiłem przygodę 6 poziomu.Jedyna więc teraz opcją jest tylko zakup klejnotów żeby mieć weterana.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Ariel30
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MariaMagdalena Zobacz posta
    wuj problemów z logami, straty w grze, straty na kasie u kupca /(sms/przelewy)

    czy ktoś z administracji ma ambicje zrobić z tym porządek lub oficjalnie napisać - 'finito, kochani, było miło' ?
    pomijam akcje typu: 'sorry, przerwa techniczna od 15' trwająca 48h , a dostajesz za to koszyk albo 500 marmuru

    nie macie jaj, panowie ani wiedzy, by je wyhodować
    Brawo za prawdę I powtórzę za MariąMagdaleną - nie macie panowie jaj... to tyczy się też takich lizusów jak CVercetti, daveandnokia i inni co to podlizują się BB i UBI pewnie dostaną za to koszyk egzotycznych

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    problem jest taki ze za bardzo przezywacie ,pojawilo sie oswiadczenie, to jest gra tak naprawde złodziej czasu. strach pomyslec jacy jestescie w normalnym zyciu albo jacy dopiero bedziecie w dorosłym. Autor cos tam o jajach pisze , jeden napisal ze jak ktos ma kopalnie na 3lv i lepiej to ból( sugerujesz ze strata paru wirtualnych monet czy kilku tysiecy mlotkow moze spowodowac zaburzenia snu i nerwice?) . husyt zanim cos napiszesz o poziomach i kryształach - pogrzeb w internecie i dowiedz sie jak jest naprawde zajmie ci to jakies 5 min. arielku faktycznie ze zdjecia to ty na kozaka wygladasz, widac z twarzy ze pod prad wiecznie idziesz.pozdrawiam wszyskich cieplo
    Ostatnio edytowane przez Maroncjusz ; 29.11.2012 o 03:33

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.