Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Magical Dream MGD

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Magical Dream MGD

    Witaj )

    Jeśli tu trafiłeś/aś to znaczy, że szukasz Gildii. Trafiłeś/aś w 10!!!
    Gildia Magical Dream prowadzi nabór nowych graczy. Nie pobieramy w chwili obecnej wpisowego (śpiesz się bo to się może zmienić), nie ma ograniczeń lvl'a. Oferujemy miłą atmosferę, wzajemną pomoc w zadaniach, przygodach i nie tylko. Dajemy dostęp do rozwijającego się forum.
    Nie zastanawiaj się i pisz PMkę do: Madzia77, HisBlackMajesty, Doogie, empirepoland, KuroiNeko i Xanrdis a napewno otrzymasz zaproszenie do wspólnej zabawy

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    witajcie,

    gram od ok.3 tygodni, właściwie grę wynalazł mój 8-letni syn ale to ja się bardziej wciągnęłam na razie szukam znajomych ale następnym krokiem na pewno będzie wstąpienie do gildii. jeszcze nie mam za bardzo w tym doswiadczenia. jestem na poziomie 27 a gram praktycznie codziennie, przynajmniej na razie. Proszę o jakikolwiek odzew pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez papillon ; 04.12.2012 o 10:22

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Rekrutacja - gildia magical dream

    Magical Dream MGD

    Hejka

    Jesteś zainteresowany(a) przystąpieniem do gildii? Wstęp jest całkowicie za darmo do naszej Gildii.

    Oferujemy:

    - miłą atmosferę,
    - wzajemną pomoc w zadaniach dziennych,
    - pomoc w wykonywaniu zadań gildii, które staramy się wykonywać codziennie,
    - pomoc w przygodach,
    - pomoc przy braku surowców
    itd.

    Jakich graczy szukamy:

    - aktywnych
    - powyżej 30 lvl

    Przekonaj się sam Nie poniesiesz żadnych kosztów, więc warto spróbować bo nie stracisz nic, a zyskać możesz wiele. Osoby chętne proszę o kontakt z graczam:

    HisBlackMajesty

    Napewno otrzymasz zaproszenie do wspólnej zabawy

    Pozdrawiam Serdecznie
    HisBlackMajesty

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    czesc...chciałbym do was dołącznc...poziom 37...aktywny niemal codziennie

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Smile Rekrutacja - Gilia Magical Dream

    Rekrutacja - Gildia Magical Dream (MGD)

    Hejka

    Jesteś zainteresowany(a) przystąpieniem do gildii? Wstęp jest całkowicie za darmo do naszej Gildii. Nasza gildia to przeszło 80 aktywnych graczy.

    **********Serdecznie Zapraszamy do Gidii Magical Dream**********

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jeżeli szukasz Gildii do której chciałbyś/chciałabyś wstąpić to oczywiście ZAPRASZAMY

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -----------------------------------------------REKRUTACJA-----------------------------------------------

    Zainteresowanych graczy przystąpieniem do gildii proszę o wysłanie w wiadomości do:


    ·
    HisBlackMajesty


    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ------------------------------------------ZASADY REKRUTACJI------------------------------------------

    · Rekrutacja jest otwarta od 31 lv.

    · Szukamy osób, które lubią grać w The Settlers Online, chcą rozbudowywać swoją wyspę, wykonywać przygody samemu lub w towarzystwie innych gildiowiczów itd. jednym zdaniem: Chcą grać z nami w gildii w TSO.

    · Za wstęp do naszej gildii nie pobieramy wpisowego, oferujemy miłą atmosferę, wzajemną pomoc wszelkiego rodzaju.

    · Jeśli Ci się nie spodoba gra w naszej gildii w każdej chwili możesz opuścić, bez żadnych konsekwencji.

    · Mile widziane +18 lat,

    W skrócie:
    - uczciwych, kulturalnych
    - aktywnych
    - powyżej 31 lvl
    - robiących zadania Gildiowe
    - Mile widziane +18 lat

    Oferujemy:

    - miłą atmosferę,
    - wzajemną pomoc w zadaniach dziennych,
    - pomoc w wykonywaniu zadań gildii,
    - pomoc w przygodach,
    - uczciwe oferty handlowe
    - wsparcie w przypadku braku surowców
    - rady bardziej doświadczonych graczy
    - wspólne wykonywanie przygód
    - wsparcie gdy wejdzie pvp
    itd.

    Przekonaj się sam Nie poniesiesz żadnych kosztów, więc warto spróbować bo nie stracisz nic, a zyskać możesz wiele.

    Na pewno otrzymasz zaproszenie do wspólnej zabawy

    Pozdrawiam Serdecznie
    HisBlackMajesty
    Ostatnio edytowane przez HisBlackMajesty ; 29.03.2014 o 21:15

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    hej
    szukam gildi,czy macie już zapełniony skład?(mam ponad 30 lat, jestem aktywnym gaczem no i bardzo chętnie w miarę możliwości chcę wykonywać zadania gildijne

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Rekrutacja Otwarta ZAPRASZAMY

    Pozdrawiam
    HisBlackMajesty

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Rekrutacja Otwarta ZAPRASZAMY !!!

    Witam Serdecznie Otwieramy ponownie możliwość dołączenia do naszej skromnej gildii

    Pozdrawiam Serdecznie
    HisBlackMajesty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.