Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam sie taka zmiana?

Głosujących
511. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    498 97.46%
  • Nie

    13 2.54%
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: Multiplikator produkcji

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj

    Multiplikator produkcji

    Witam.

    Produkując osadników w magazynie prowiantu mamy możliwość możliwość produkowania ich z trzema różnymi multiplikatorami:
    - x1 (Wędrowny osadnik)
    - x5 (Rodzina podróżników)
    - x25 (Emerytowani bandyci)
    Dzięki temu zlecenie produkcji 500 osadników jest bardzo proste i nie wymaga dużo klikania. Z wieloma produktami nie jest już tak łatwo. Bardzo często gracze z wyższym poziomem mają potrzebę wyprodukować na przykład 500 rekrutów. Nie pozostaje im nic innego jak 20 razy powtarzać tą samą czynność - zlecać produkcję 25 rekrutów.

    Proponuję uogólnić możliwość multiplikacji produkcji na pozostałe "produkty" koszar i magazynu prowiantu. Niech przy zleceniu produkcji wojska/towaru będzie możliwość wyboru multiplikatora np. tak jak na załączonych obrazkach:




    Jeśli wybrany multiplikator to "x1" wszystko działa tak samo jak obecnie. Jeśli chcemy wyprodukować np 500 ochotników wybieramy multiplikator "x25" ustawiamy suwak na 20 i już. Zamiast powtarzać 20 razy tę samą kombinację kliknięć wszystko robimy za jednym zamachem.

    Dodatkowo przy wprowadzeniu tego rozwiązania w magazynie prowiantu można będzie połączyć ikonki do produkcji osadników w jedną.

    Nie jestem grafikiem więc proszę się nie czepiać słabej jakości wizualizacji

    Pozdrawiam
    Eamir

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem nawet o tym kiedys napisać...ale mi się nie chciało. Oczywiscie jestem ZA. Logiczne, rozsadne rozwiązanie. Gracza trzeba przytrzymać na grze z ciekawością...tzn zająć go czymś sensownym, co by interesowało a nie zatrzymac klikaniem :P 500 rekrutów? chłopie a jak mam 1500 po przygodzie odbudowac...masakra!

  3. #3
    Osadnik Awatar Sir_Czacha
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Genialne!
    Jak najbardziej za!

    Najlepiej od jutra

  4. #4
    Osadnik Awatar emuq
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak najbardziej za

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak najbardziej ZA!! Czekam na to z utesknieniem

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pojawiało się już kilka propozycji odnośnie zwiększenia ilości z 25 do większej, ale ten pomysł jest genialny. Można pomyśleć nad "mnożnikiem", tzn byłyby 2 suwaki:
    -1 z wyborem ilosci
    -2 z wyborem mnożnika
    tak aby nie dodawać do kolejki produkcji 500 rekrutów w jednym zestawie bo jak sie okaże że podczas bloku coś nam padnie to część można wykasować i dodać potrzebne jednostki, czyli do kolejki dodawane by były paczki liczące wartość z 1 suwaka, ale takich paczek by było tyle ile w 2 suwaku.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #7
    daveandnokia
    tylko idiota odpowiedziałby na ten pomysł słowem "NIE"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Byłem za zwiększeniem limitu produkcji z 25 do 50 ale mnożnik produkcji to znacznie lepsze rozwiązanie. Jestem stanowczo ZA!

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na pewno nie będzie przeszkadzało, ale czy aż tak bardzo mi jest to potrzebne, to nie wiem. Mi to obojętne czy coś takiego wprowadzą czy nie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast mnożnika lepiej by było zrezygnować z ograniczenia 25 i dać możliwośc wyboru takiej ilości jaką jesteśmy w stanie wyprodukować za obecne surowce. Plus obok suwaka okienko edycyjne jeśli ktoś woli wpisac ilość zamiast celować suwakiem (tak jak jest to w handlu)

Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.