Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba wam sie taka zmiana?

Głosujących
511. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    498 97.46%
  • Nie

    13 2.54%
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 91

Wątek: Multiplikator produkcji

  1. #21
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Takiego okienka do wpisywania konkretnych ilości brakuje mi i w koszarach i w garnizonie. Wręcz zastąpiłbym wszelkie suwaki polami do wpisywania. Odkąd w handlu jest okienko, przestałem używać suwaka bo jest wyjątkowo nieporęczny i wyjątkowo nieprecyzyjny.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zarówno pole do wpisywania jak i suwak są małe. Czasem ciężko trafić myszką by ustalić ilość zasobów do wydania/zarobienia.
    to samo z odczytem tego co się wpisało.
    Na 1080p rozmiar czcionki jest wręcz irytujący.
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 22.12.2012 o 14:41 Powód: Modyfikacja posta - wulgaryzm

  3. #23
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakby zlikwidowali suwaki, pola mogłyby być większe.

  4. #24
    Acoma
    Suwaki + pola do ręcznego wpisywania wielkości produkcji.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Nowy Świat
    mysle, ze pomysl jest super i powinien zostac wprowadzony do gry, ale... z modyfikacja zaproponowana przez moda Zakreconego.
    Proponowalbym jeden pasek (mnoznika) od 1-20 oraz drugi z iloscia w jednej partii od 1-25.
    Jedno "klikniecie" i mamy 500 jednostek
    Zastanawialem sie nad wieksza iloscia, ale osobiscie wole miec latwosc wyboru od 1-20, niz klikac na strzalki, bo samym suwakiem ciezko trafic w np 25 (przy suwaku majacym np 100 pozycji)... a z drugiej strony 500 jest wg mojego skromnego zdania idealna liczba produkcyjna wojska... (w koncu nic nie stoi na przeszkodzie, aby kliknac 2x )

    no wiec... temat podbijam

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Eamir Zobacz posta
    Witam.

    Produkując osadników w magazynie prowiantu mamy możliwość możliwość produkowania ich z trzema różnymi multiplikatorami:
    - x1 (Wędrowny osadnik)
    - x5 (Rodzina podróżników)
    - x25 (Emerytowani bandyci)
    Dzięki temu zlecenie produkcji 500 osadników jest bardzo proste i nie wymaga dużo klikania. Z wieloma produktami nie jest już tak łatwo. Bardzo często gracze z wyższym poziomem mają potrzebę wyprodukować na przykład 500 rekrutów. Nie pozostaje im nic innego jak 20 razy powtarzać tą samą czynność - zlecać produkcję 25 rekrutów.

    Proponuję uogólnić możliwość multiplikacji produkcji na pozostałe "produkty" koszar i magazynu prowiantu. Niech przy zleceniu produkcji wojska/towaru będzie możliwość wyboru multiplikatora np. tak jak na załączonych obrazkach:




    Jeśli wybrany multiplikator to "x1" wszystko działa tak samo jak obecnie. Jeśli chcemy wyprodukować np 500 ochotników wybieramy multiplikator "x25" ustawiamy suwak na 20 i już. Zamiast powtarzać 20 razy tę samą kombinację kliknięć wszystko robimy za jednym zamachem.

    Dodatkowo przy wprowadzeniu tego rozwiązania w magazynie prowiantu można będzie połączyć ikonki do produkcji osadników w jedną.

    Nie jestem grafikiem więc proszę się nie czepiać słabej jakości wizualizacji

    Pozdrawiam
    Eamir
    wspaniały pomysł

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Oczywiście jestem na tak.
    Mozna nawet dodac okienko gdzie wpisujemy liczbę jednostek do produkcji. Stworzenie i dodanie takiego skryptu to żaden problem dla programistów.

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar RysiuRysiu
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Może w końcu ktoś by się tym zainteresował !!!
    Życie to walka-[B]

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar kruk78
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem za

  10. #30
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cóóóóódeńko, i jeszcze tylko dorzucić możliwość kolejkowania produkcji jak w menu budowania i świat jest piękny, jestem za"))))))))))))

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.