Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 103

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie nie ma co pisać. Zapewne usuną temat i po sprawie według Nich

  2. #62
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podzielam rozżalenie i rozczarowanie graczy. Jeśli w najbliższych dniach nie naprawią błędów i nie zrekompensują (piszę o prawdziwej rekompensacie a nie o ochłapach, które nam rzucają) to chyba się pożegnam z tą grą. :/ Szkoda mi tylko przyjaciół z gildii, bo bez przywódcy będą musieli szukać nowej.
    Wpakowałam w grę kilkaset złotych. Chyba niesłusznie. :/ Jest tak wiele różnych gier naprawdę darmowych, więc nie wiem czy ma sens tracenie czasu i nerwów na tą grę.
    Pozdrawiam wszystkich a w szczególności techników gry.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hmm to że są błędy to ja rozumiem, tyle że jak tu kolega wcześniej mi odpowiedział " nie ma odpowiedzi administracji", a nauczony doświadczeniem jak nie ma odpowiedzi to chyba nie ma koncepcji rozwiązania problemu... skoro nie znamy żadnych przykładowych dat kiedy gra zacznie być grywalna itd itp... mam nadzieje że to czarny scenariusz ale z drugiej strony, wyobrażacie sobie przerwę techniczną w czwartek i wgranie eventu świątecznego na to co teraz jest .??
    pzdr
    maciek

  4. #64
    Początkujący Osadnik Awatar Ariel30
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Polecam w celu odzyskania kasy i pokazania, że nie wolno kpić z polskich graczy w TSO!!! https://www.facebook.com/TheSettlers...aPozewZbiorowy

  5. #65
    climbatize
    Od 22 próby zalogowania się. Napisałem do supportu, 7 dzień logowania, szkoda klejnoty stracić. Zalogowałem się na 3 minuty przed północą. Klejnoty są, niesmak również...

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Normalnie super: 4 kopalnie złota w plecy. udało mi się zalogować i cały dzień w pracy spędziłem na prawie odbudowanie całej wyspy ekstra. Ciekawe co dostanę w ramach rekompensaty? Złoto które nie wyprodukowało się przez brak buffa? 100 marmuru? 50 szt granitu? 500 sztuk monet? 12 sztuk drewna iglastego? ŚMIECHU WARTE!

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale tak powarznie jak w grobie kiedy bede mogl normalnie grac bo jak narazie jest to o 5 rano u mnie i do robory musze leciec a jak wracam to pupa i nie dziala nawet formu nie bryka by naskarrzyc wam a przygoda leci zloto bez bustow zeszlo itp jednym slowem trace duzo rozumiem beta itp ale jak dzialalo a nie dziala to zrobic powrot update i wgrac jeszcze raz czy cos podobnego niewiem co ale jak bym wiedzial to bym ja prowadzil taka gre :P
    a jak nie wiecie to moze o pomoc za Odry poprosic niewiem nawet bo zanim odpiszecie to ja pewnie jutro ranoo bede musial odczytac
    (mozecie mi zablokowac przygode do naprawy serwerow????)

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    za problemy z logowaniem dadzą znowu kosz ciotki irmy albo doładowanie do kopalni, jednak straty w wojsku co nie których są dużo większe i za takie błędy w grze powinni dawać klejnoty w ilości 1000 sztuk za każdy dzień problemów!!! Rozumiem że w końcu to wersja beta i błędy są ale skoro aż tak często to dajcie adekwatną rekompensate!!!

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja za to bez problemu się teraz zalogowałam (wczoraj moja walka trwała kilka godzin, po czym trzeba było w końcu zrezygnować..) natomiast nie mogę wejść na grę, gdyż za każdym razem wyskakuje mi okienko o uszkodzeniu serwera:

    Ktoś ma podobny problem?

    Szkoda, że gra tak dobrze promowana zarówno w sieci jak i tv się sypie a poprawy sytuacji nie widać.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam komunikat, wczoraj po przyjęciu zaproszenia do przygody wyrzuciło mnie z gry i od tej pory każda próba zalogowania kończy się tym komunikatem.

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.