Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problem z logowaniem

    Od godziny mam problem z zalogowaniem sie do gry,nie pomoglo wyczyszczenie pamieci podrecznej ,ani wgranie flash playera

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Znowu maja jakies problemy ... Na fb napisali ze nad tym pracuja ale ile czasu beda pracowac i jaki bedzie efekt nikt nie wie ..

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Ta i znów problemy człowiek i znów mnie ***i ze wtopiłem kasę w ta grę i co dodatkowo stracę kryształy bo się nie zaloguje puzniej dadzą jakiś nędzny bonus i myślą ze będzie wszystko ok żenada

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widzę że nie tylko ja mam dzisiaj problem z logowaniem, i nie tylko dzisiaj ;( masakra ;(

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    wczoraj było dobrze dzisiaj od rana do teraz nie idzie wejść na grę to bardzo denerwuje lepiej dać se spokój ,tak jak już pisałem teraz gra rejon wschodni polski zal.

    pozdro.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To jest Przecież jakaś masakra, od rana nie można wejść do gry z forum tez nie lepiej. A na koniec rzucą jakieś g.... w postaci 500 do granitu czy coś i myślą że wsio ok. Jak ludziom w tym czasie padają kopalnie pobudowane na poz.5 doładowane i powinny być uspane,ale jak? przecież się nie da wejść do tej posranej gierki, a zapewne co niektórzy bardziej nerwowi już roz....komuter w nerwach pozdro i mam nadzieje że coś z tym zrobią.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Znajomy robi przygodę ..... przez problemy z logowaniem wie że już nie uda mu się jej ukończyć, a strat w wojsku jakoś nie wyrównują

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja od rana nie moge sie zalogowac !!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Tia, mi też się jeszcze dziś nie udało zalogować, a teraz dopiero mnie wpuściło na stronę główną..

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    banitów nie skończyłam trudno a wy też dajcie na luz można iść na spacer lub poczytać ,pozdrawiam

Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.