Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Polak potrafi - sposoby na błędy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj

    Polak potrafi - sposoby na błędy

    Błędy jakie są każdy widzi ( przynajmniej Ci co mają szansę się zalogować ) i jak długo wiszą też widać. Ale nie o gorzkich żalach ma być ten temat bo takich już dość. Część bugów da się potraktować sposobem i może by się tymi sposobami dzielić w jednym miejscu?
    Może niektóre wydają się Was oczywiste i znane, ale graczy jest równie dużo co bugów,więc może jednak warto pomóc w przepływie informacji? W końcu jakoś sobie radzić póki co trzeba...

    ZNIKAJĄCY CZAT GILDII
    Wejście w tarczę obok gwiazdy, znalezienie siebie na liście członków i edycja notatki o sobie (wystarczy wpisać jeden znak),zapisujemy i po chwili możemy się cieszyć czatem gildii (przynajmniej do momentu aż nas wywali ).

    NOWE ZADANIE - ZAWIESZENIE GRY
    Co prawda tego migającego diabła nie umiem się pozbyć na stałe, ale przynajmniej nie zawiesza mi już gry gdy pacyfikuję go kliknięciem w księgę zadań (niestety kliknięcie w samo "nowe zadanie" powoduje 99% szans na reloga u mnie).

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Migający Szept gdy nikt nie pisze - napisanie na szept do kogokolwiek, nawet do osoby offline.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Nowe Zadanie - Zawieszanie się gry - lekarstwo

    Na serwerze testowym po wejsciu do księgi zadań aby uniknąć zawieszenia się gry po zamknięciu księgi wchodziłem na chwile na mapę znajomego. Ta metoda powoduje reset "kolejki" zadań i zabezpiecza przed zawieszaniem. Oczywiście mapę znajomego lub przygody należy odwiedzić po każdorazowym otwarciu księgi zadań.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.