Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Problemy techniczne i co dalej ...

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    1. Niekoniecznie. Tu nie ma za wcześnie, za późno. Wchodzi do jednego wychodzi z drugiego. Niekoniecznie przy blokach. Wielokrotnie ludzie sie na pomocy skarżyli nie chciało mi się wierzyć, w końcu sam to zobaczyłem.
    2. Heh, intrygujace http://forum.thesettlersonline.pl/th...em-ju%C5%BC-co
    3. Chyba jednak nie .
    4. Najprościej zrzucić coś na przeglądarkę. Niestety nie jest to problem przeglądarki. Testowane zarówno to jak i poprzednie na 4 różnych
    5. pominięte
    6. Niestety nie dopuszcza wszystkich jakie są w JEGO opcjach .. [COLOR="rgb(160, 82, 45)"] drugi od lewej na górze [/COLOR] [COLOR="rgb(85, 107, 47)"] trzeci od lewej na górze [/COLOR] [COLOR="rgb(0, 100, 0)"] czwarty od lewej na górze [/COLOR] [COLOR="rgb(72, 61, 139)"] piąty ... [/COLOR] o navy ! działa ......
    7. pominięte
    8. bomba, ale problem jest trwały, to nie kwestia ostatniego tygodnia , 20.10.2012 zadziorski odzyskał swoje konto po tym jak przez blisko miesiąc nie mógł się zalogować z uwagi na tenże problem, a więc do dzisiaj mamy grubo ponad 2 miesiące pojawiania się problemu.
    9. pominięte
    12. Serio? U mnie lagów nie ma między północą a 8 rano.
    13. Niezależnie od założeń gry, wojsko ginie, wielokrotnie , nie przez nieumiejętne stosowanie możliwości jakie daje gra , ale poprzez problemy techniczne gry.
    14. Fakt , po 4 tygodniach przypominania sie 2x w tygodniu w końcu towary dotarły. 4 tygodnie .. 28 dni ... czy to aby nie przesada ?
    15. A dlaczego ja nie dostaje ? Nie korzystam w WP, nie korzystam z FB, nie korzystam z HB GB AB i innych ... po prostu , support nie odpowiada. Jak odpowie cokolwiek, nawet pocałuj sie człowieku w nos, to dostanę. Niestety nawet tego w nos nie ma.
    16. pominięty?
    17. Człowiek zadaje pytanie, czeka na odpowiedz od supportu jakieś 2 dni robocze (mniej więcej tyle support powinien zareagować). Nie dostaje odpowiedzi. Zadaje pytanie na forum, czeka kolejne 48 godzin, nadal nie ma odpowiedzi , zadaje pytanie moderatorowi na czacie. Dostaje Bana.
    18. Pierwszy raz widzę takie dane statystyczne . Miło, że w końcu jakieś informacje pojawiają się. Niestety za rozmowy o szkodliwym wpływie tłustego jedzenia na kanale global-1 również dostałem bana. Oczywiście nikt z supportu nie pokwapił się, mimo złożenia stosownej reklamacji z odpowiedzią. Ok, ban był na 30 minut wiec sprawa sama w sobie sie zamknęła .. bo zanim ktoś ruszył się by się zapoznać ... w ten sposób robi się 1-3% ..
    19. Facebook, post z 4.05. [...] Z przyjemnością informuję, że już w następnym tygodniu będziecie mogli podjąć wyzwanie, [..] komentarz użytkownika Marta ... innych przykładów aż mi się nie chce podawać.
    20. Oj własnie nie, zwykle pojawia się wtedy gdy naruszenia następują.
    21. pominięty?
    22. pominięty?
    23. pominięty?
    24. Rozbawiłeś mnie.
    25. Po 2 tygodniach od ujawnienia problemu.
    26. I to ma pocieszać ? Nie jest odpowiedzią na zadane pytanie.
    27. pominięty?
    28. Oczywiście. (jak by ktoś nie wiedział, tu jest ironia)
    29. pominięty?
    30. pominięty?
    31. pominięty?
    32. pominięty?
    33. Może warto zainwestować w poważnych, profesjonalnych , takich którzy są skłonni poznać grę , tłumaczy. Albo przynajmniej kontrolować ich pracę ?

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Sam też to widziałem, ba widziałem nawet jak blok 1R walczył dłużej niż atak na przywódcę, wrócił grzecznie do garnizonu, mogłem go przestawić nawet, zmienić skład i odesłać, niestety po relogu stał gdzie podczas bloku i odpoczywał, nie wiem czy to wina gry po stronie lokalnej czy po stronie serwera, ale czasami takie rzeczy się dzieją, ale dzieją się tylko podczas bloków.
    6. drugi od lewej na górze trzeci od lewej na górze czwarty od lewej na górze -> w operze oznacza nazwami i działa, czyli to zależy od przeglądarki
    26. Na czerwono oznaczyłem nadal występujące problemy

    Pomijałem niektóre żeby nie robić zbędnego spamu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.