Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 90

Wątek: Nowy kwiatek - uwaga wyższe levele !!!

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Maćku trzymam kciuki mocno żeby wreszcie puściło. Ja rozumiem że niebieski to ładny kolor ale ileż można. Nie poddawaj się, może poprawią, naprawia, coś wymyśla... ale kciuki trzymać nie zaszkodzi choć tylko to juz pozostało ....

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tola75 Zobacz posta
    Maćku trzymam kciuki mocno żeby wreszcie puściło. Ja rozumiem że niebieski to ładny kolor ale ileż można. Nie poddawaj się, może poprawią, naprawia, coś wymyśla... ale kciuki trzymać nie zaszkodzi choć tylko to juz pozostało ....
    dzięki.... szkoda że więcej graczy przejawia empatię - i pokazuje nawet nie znając mnie, że to dno i kanał.... a BB milczy.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bądź dobrej myśli maćku0081;] Miałem podobny problem z logowaniem na poziomie 35lvl. Również nie logowało mi kolejki ładowania. Ten problem pojawił się u mnie gdy po skończonej przygodzie wywaliło mnie z gry. Nie zdążyłem się zalogować bo zaczęła się przerwa konserwacyjna. Po konserwacji pojawił się własnie ten problem. Nie mogłem grać przez 3 dni i założyłem nowe konto;] Po kilku dniach gry na nowym koncie i dalszej niemożności zalogowania się na własniej wyspie wyjechałm na wczasy na 2 tyg. Zaraz po wczasach na 32 dni na poligon. Oczywiście w lesie nie miałem dostępu do internetu;/ Gdy wróciłem do domu, od razu spróbowałem się zalogować. Udało się i dalej gram tylko że przez półtora miesiąca nie miałem możliwości sprawdzania czy wszystko zostało naprawione, także nie wiem po jakim czasie naprawili U mnie ten problem. Pozdrawiam

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim zdaniem - SKANDAL
    Najgorsze, że weekend support nie pracuje... (choć sam nie wiem kiedy pracuje, a może pracuje na mega obrotach ale tych kilka ludzi nie ogarnia - najlepiej przyjmować co raz więcej ludzi, otwierać nowe serwery, dawać wszędzie reklamy, a w supporcie pracuje cały czas tyle samo ludzi)

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    lol nic to jadę na poligon

    a na poważnie ? na TSO znalazłem się po podobnych klockach na innej grze - czyżby to znak do szukania innej ? i współfinansowania innego projektu gdzie poważniej traktuje się graczy i jakość świadczonej usługi ? Może...

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Macku0081 dzieki za ostrzezenie.. wlasnie koncze zadanie z damaszkami i bylbym pewnie wklepal nastepne... teraz to sobie raczej podaruje to zadanko

    pozdrawiam i powodzonka zycze w odzyskaniu wysepki

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez yoj-man Zobacz posta
    Macku0081 dzieki za ostrzezenie.. wlasnie koncze zadanie z damaszkami i bylbym pewnie wklepal nastepne... teraz to sobie raczej podaruje to zadanko

    pozdrawiam i powodzonka zycze w odzyskaniu wysepki
    Warto było założyć temat jeśli posłużył jednej duszyczce szkoda, że poprzednio wypowiadający się - mający ten błąd nie opisał go 3 dni wcześniej....

    ale cóż bywa

  8. #28
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam tak z logowaniem od poprzedniej przerwy technicznej czyli juz prawie 10 dni support przez 7 dni milczal a teraz dzial techniczny przekazal sprawe do "departamentu technicznego" bo sami nie naprawiaja ....

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie skojarzyłem z tym faktem, bo gra się wieszała wcześniej i działy się różne dziwne rzeczy, dopiero jak opisałeś swój problem to skojarzyłem, że tak było. Osądź swoje osądy zanim osądzisz innych a pretensje miej do suportu nie do mnie. Do suportu problem zgłosiłem niestety tradycyjnie odpisali, że się odezwą, pewnie to zrobią jak problem zniknie.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i rowniez bym nie osadzal_maciek zbyy oijany jestem by pisaac ale nie krytkuj innych bo gr ajest tak rozna ze cieko do czegos dojsc kurna chyba dobze w koncu

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.