Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 131

Wątek: Znów nie można się zalogować

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    W[tam!
    Mam takie wrażenie"że tego Forum i tak nikt nie czyta z obsługi technicznej...problemy z logowaniem ma wielu set graczy i żadnej poprawy....gra powinna bawić,rozwijać,wypełniac wolny czas itd. a tylko denerwuje ta bezsilność ..zasłanianie sie ,ze gra BETA tylko świadczy o szacunku ze strony FIRMY ale to pewnie tylko może być w tym kraju gdzie pomysłodawca tej gry jest za granica i ten klient wPolsce ma drugorzedne znaczenie....żałuje,że kupiłem starter(klejnoty)bo gram od wielu lat na innych grach(teżBETA) lecz z takim olewaniem problemu sie nie spotkałem...nadmienie,że proby połączenia z firma BLU tez nie mają powodzenia..skrzynka nie dostepna ...Pozdrawiam wytrwałych graczy próbujących w te gre grać...nie warto!!!!Napewno nie w POLSCE.M

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciekawi mie co na to wlasciciele gry maja do powiedzenia
    ...moze czas na zmiane admina
    ,widocznie cos go to przerasta....jak pisze wyzej nawet nie stac go na jaka kolwiek informacje co z czym i na kiedy

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    [W[tam!
    Mam takie wrażenie"że tego Forum i tak nikt nie czyta z obsługi technicznej...problemy z logowaniem ma wielu set graczy i żadnej poprawy....gra powinna bawić,rozwijać,wypełniac wolny czas itd. a tylko denerwuje ta bezsilność ..zasłanianie sie ,ze gra BETA tylko świadczy o szacunku ze strony FIRMY ale to pewnie tylko może być w tym kraju gdzie pomysłodawca tej gry jest za granica i ten klient wPolsce ma drugorzedne znaczenie....żałuje,że kupiłem starter(klejnoty)bo gram od wielu lat na innych grach(teżBETA) lecz z takim olewaniem problemu sie nie spotkałem...nadmienie,że proby połączenia z firma BLU tez nie mają powodzenia..skrzynka nie dostepna ...Pozdrawiam wytrwałych graczy próbujących w te gre grać...nie warto!!!!Napewno nie w POLSCE.M

  4. #104
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Moze znajdzie się wreszcie kompetentna osoba i da jakieś wyjaśnienie, kiedy będzie mozna sie zalogować ...a nie tylko ,ze informatycy pracują nad problemem bo ludzie mają dość powoli tego. Ile można czekać?
    Ostatnio edytowane przez BONAWENTOORA ; 25.11.2012 o 23:46

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zgadzam się z poprzednikami. weźcie zróbcie coś z tym

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Od kilku minut gram, udało mi się wbić, testowy serwer miał ten sam problem z logowaniem.

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I znów gra nie działa.. Długo to tak potrwa ? Za mało zarabiacie czy jak ?

  8. #108
    Początkujący Osadnik Awatar Tillig
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam pytanie, po co wy płacicie kasę na tą grę?

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Po 2 dniach udało sie zalogować, teraz pytanie do suportu kto mi odda surowce i bonusy ktore straciłem? kopalnie wyburzone? przygoda która przepadla?
    zamiast myslec o nastepnym evencie to lepiej poprawcie plynosc gry, bo tu nie idzie nic zrobic.

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    proszę o jakieś info na temat tego kiedy będzie można się zalogować bo nie mogę od piątku

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.