Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Po co są przerwy techniczne?

  1. #1
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj

    Po co są przerwy techniczne?

    Tak się pytam po dzisiejszej przerwie. Bo:
    1. Bug związany z upierdliwą strzałką "nowe zadanie" nie został usunięty
    2. Zwiechy w grze również nie (dzisiaj rano 2 razy) - a mam najnowszego flasha jakby co.
    3. Zakładka gildii nie poprawiona.

    Za tydzień nowy event. Jak myślicie - co będzie się działo?
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 22.11.2012 o 10:04 Powód: dod pkt 3

  2. #2
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak to co?
    przez dwa tygodnie nie da się grać, przecież "informatycy" jacy są, każdy widzi.
    niby przerwa konserwacyjna za założenia, która miała poprawiać grywalność przynosi odwrotny skutek, a jak zadasz potem komuś pytanie to nikt
    z supportu nie potrafi odpowiedzieć rzeczowo na twój problem (o ile odpowiedzą)

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bylem w miare cierpliwy i dosc delikatny w swoich wypowiedziach,ale po tej dzisiejszej niby przerwie wulgaryzmy same sie cisna....takich jelopow to nawet w dawnych OHP-ach nie spotkalem_jesli nie potraficie naprawic to zdejmijcie te gowno (czyt.zadania) a wprowadzcie po naprawieniu_od testow jest testowy a nie polskie serwery!banda nieudacznikow

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam, lagi i zawiechy jak były tak są a strzałka dalej irytuje - jedynie chyba czat poprawili ale jak dla Mnie to za mało..

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    btw.czat gildyjny jest nadal nie naprawiony a wrecz dziala gorzej,gdyz teraz nawet edycja notatki nic nie daje_przynajmniej u mnie,dopiero po wykonaniu zadania gildyjnego czat wskoczyl

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    a u mnie się w ogóle okienko czatu nie odpaliło i nie mam na mysli tylko czata gildii tylko całego czata (global wiadomosci szept i reszta) włącznie z okienkiem do tego służącym..

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie tez problem z czatem gildyjnym ale widzę że my tu piszemy zgłaszamy ale chyba nikt do kogo powinny trafiać te informacje to nie dociera.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie bez zmian niemal. Na wyspę innego gracza dalej nie mogę wejść od tygodnia, zawiesza mi cała grę. Chat gildii nie działa, ręcznie z opisem kombinować trzeba i tez nie zawsze załapie. Wejście do menu gwiazda zawiesza grę na 3-5 sekund. Jak dajesz sobie bufy to po 2-3 zwiecha na kila-kilkanascie sekund. Nie da się niemal grać a co będzie wieczorem jak więcej ludzi wejdzie. Parodia reklamują te gówno w tv zamiast zainwestować w dobrych informatyków i ewentualne zmiany serverów. Parodia czas pisać do centrali BB może oni sie wezmą za polskich nieudaczników.
    Żądam natychmiastowego naprawienia ustawień mojego konta. Po ch... ja wydawałem prywatne pieniądze na tę gównianą "rozrywkę".

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    To jest jedno wielkie oszustwo. Liczyłem na cud że po przerwie technicznej coś się zmieni ale to tylko pobożne życzenie. Zero poprawy nic nie zostało k... naprawione. Przygód dalej nie można wykonywać co to ma być?

  10. #10
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    He,he tylko z bugiem sobie szybko poradzili Widocznie kopa dostali z góry Moje zdanie o supporcie jak i programistach tej gry nadal jest takie samo.. Czyli "0".. Brak wiedzy ,umiejetnosci ,zaangażowania w prace

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.