Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Rynek

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj

    Rynek

    Mam pytanie,składając ofertę sprzedażny nie widzę jej na rynku a wiec gdzie ona jest ? Na jakimś innym rynku do którego nie mam wglądu?Jeśli tak jest to trochę bez sensu bo nie mogę śledzić aktualnych cen a jeśli komuś zależy na sprzedażny to nie ma możliwości korekty .Tym samym oferta zalega aż do wygaśnięcia a prawa rynku chyba polegają na czymś innym.

  2. #2
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widzisz swojej oferty w zakladce Kupno ale widzisz ja w zakladce Sprzedaz i w tej zakladce mozesz ja anulowac, w zakladce Kupno mozesz sledzic oferty konkurencji.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Majella15 Zobacz posta
    Mam pytanie,składając ofertę sprzedażny nie widzę jej na rynku a wiec gdzie ona jest ? Na jakimś innym rynku do którego nie mam wglądu?Jeśli tak jest to trochę bez sensu bo nie mogę śledzić aktualnych cen a jeśli komuś zależy na sprzedażny to nie ma możliwości korekty .Tym samym oferta zalega aż do wygaśnięcia a prawa rynku chyba polegają na czymś innym.
    Człowieku wiesz co piszesz?

    Jeśli tak jest to trochę bez sensu bo nie mogę śledzić aktualnych cen
    Przecież wystarczy, że przejrzysz aktualne oferty na rynku - stwierdzisz które są uczciwe i przeanalizujesz cenę i wsio.

    Tym samym oferta zalega aż do wygaśnięcia a prawa rynku chyba polegają na czymś innym.
    O_O - hahaha człowieku wiesz co napisałeś właśnie? Przecież swoją ofertę możesz wykasować w dowolnym momencie i zrobić jej korektę ;] XD - nie no .. Ile grasz w tą grę? i czy w ogóle korzystałeś z handlu w tejże grze?





  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie rozumie rozbawienia i to o czym piszecie jest mi znane .Chodzi mi o to ze byłoby przejrzyściej i prościej gdyby oferta znajdowała się wśród innych,bez skakania po tabelkach .Zresztą to żądna nowość tak jest w dobrych grach.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    To nie graj w zła gre. Jest inaczej i po co robic z "igły widły" a troche inności i wysyłku w kalkulacje nie zaszkodzi...

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chyba warto coś ulepszyć co nie jest do końca doskonale.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    weź się już uspokój. Jak nie umiesz analizować i nie wiesz, że dana oferta jest adekwatna do ceny rynkowej-"uczciwa oferta" to już twój problem. Przelicznikiem pierwotnym i uczciwym były ceny na starym handlu. Ale jak tobie się nie chce ruszyć paluszków i tyłka do kalkulatora to twój problem.





  8. #8
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Zdarzają się i lewe oferty wystarczy bardziej zwracać uwage

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a co się dzieje z towerem niesprzedanym? wraca do mojego magazynu czy przepada? pytam bo wcześniej nie zwróciłam na to uwagi a wydaje mi się że właśnie moje 200szt miedzi poszło w *** ... :]
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 30.11.2012 o 19:10

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez hirrara Zobacz posta
    a co się dzieje z towerem niesprzedanym? wraca do mojego magazynu czy przepada? pytam bo wcześniej nie zwróciłam na to uwagi a wydaje mi się że właśnie moje 200szt miedzi poszło w *** ... :]
    Na ogol wraca, ale zdarza sie ze podczas konswerwacj serwera przepada tak wiec polecam sledzic kiedy jest ta konserwacja przeprowadzana (przewaznie od 1.00 w nocy w czwartek) i wycofac wszystkie swoje oferty. Ja tez stracilam i dlatego juz pilnuje jak narazie nic mi nie znika
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 30.11.2012 o 19:10

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.