Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Handel... zadania..

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Handel... zadania..

    Pewnie kazdy z was ma takie zadanie.. zwiazane z handlem z innymi graczami.. na czacie nie za bardzo wychodzi mi rozmowa z ludzmi bo szczerze nie nadarzam za zmiana tematow.. i ogolnie za tematami na ktore rozmawiamy zatem pisze tutaj.. i sam bede tutaj zagladal zeby pomoc innym osadnikom... na poczatek pare zadan typu Handel jako alternatywa kup 50 sztuk mieczy z brazu... 50 sztuk narzedzi... 50 sztuk napitku.. jesli ktos posiada taka ilosc bylbym wdzieczny za pomoc... i chetnie ja pomoge... nie wspomne juz o zadaniu pobocznym gdzie nalezy kupic po 500 sztuk tych samych zasobow... ale z tym wiem ze nie bedzie tak latwo... kolejnym z zadan jest Potrzebny kamien gdzie nalezy sprzedac 200 sztuk kamienia... rowniez moge sprzedac.. i pomoc w wykonaniu tego zadania... pojawilo sie rowniez zadanie dzienne w ktorym ktos musi pomoc mi.. dajac jedna premie wydajnosci na ktorys z moich obiektow... bylbym wdzieczny za pomoc.. i tym samym sie odwzajemnie milej gry.. i dziekuje...

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    odezwij się do mnie na pw pomogę.

  3. #3
    golec115
    Jeśli będę mógł to i ja też

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to i ja się podpinam pod to zadanie, gdyby ktoś mógł pomóc w jego realizacji

  5. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jako notoryczny pomagier oferuje pomoc w handlu. Proszę o szept w grze. Ustalimy szczegóły
    nick: romkovblue

  6. #6
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z chęcią i ja pomogę

  7. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przez pomyłke anulowałam o zadanie - handel jako alternetywa - teraz nie moge zrobic do konca zadania głównego - jak moge teraz zrealizowac to zadanie albo obejsc to?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.