Zobacz wyniki ankiety: Przydatne czy też nie ?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie całkowicie nie przydatne (Jestem no life'm)

    4 21.05%
  • No Przydało by się

    15 78.95%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Czasowe zatrzymanie produkcji

  1. #1
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Czasowe zatrzymanie produkcji

    Do każdego budynku powina być dodana opcja która po upływie danego czasu sama zatrzymywała by produkcję w danym budynku.
    Dla przykładu :

    idziesz na (impreze, do Pracy, Spać, czy masz coś innego do roboty) zapodajesz koszykiem irmy na dany budynek i ustawiasz czas po którego upływie produkcja została by wstrzymana !
    + nie musisz się martwić ze nie zdążysz z wstrzymaniem produkcji czy zapodania kolejnego bufa !

    W końcu każdy ma swoje prywatne życie i na pewno wszystkim by to wyszło na dobre !


    a kolejna sprawa jest taka że aby wejść na serwer w porach wieczornych (by wstrzymać produkcję by nie być w plecy) graniczy z cudem !
    przed chwilą zajeło mi to 20 min


    ps:
    sorry za błędy !

  2. #2
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    no pomysł fajny napewno by był przydatny :P

  3. #3
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    było kiedyś poruszane na forum, ale dobrze, że przypominasz,
    dodaj ankietę, aby nie zamknęli

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przeciw.

    Jesli nie masz czasu zeby grac i/ lub kontrolowac gre, to nie grasz i jej nie kontrolujesz. Nalezy sie z tym w prosty sposob pogodzic.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Acoma
    Sparkz - na krótką metę takie gry mają oblężenie, ale ...
    Skoro masz dużo wolnego czasu i możesz sobie pozwolić na ciągłe ślęczenie przy kompie, i do tego rodzina cię nie goni - to sobie ślęcz, lecz nie zmuszaj innych, aby musieli wybierać pomiędzy życiem w realu, a wirtualem. Real i tak wygra. A ty nie będziesz miał z kim handlować - bo ludzie prędzej, czy później się wykruszą.

    Chyba, że stać cię, aby utrzymać własnym kosztem drużynę zawodowych graczy.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mito jak najbardziej odpowiada ten pomysł.

    sparkz
    Może masz dużo czasu na gre i ja też ale czasem wypadają takie sytuacje życiowe - niespodziewane ze niechcący produkcja idzie bez buffa a ty ani internetu ani nie wypada u kogoś powiedzieć "sory ale muszę lecieć bo buff mi się skończył" - lekkie chamstwo . Tak więc jestem jak najbardziej za ;]





  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przecież można pogodzić życie wirtualne i normalne, co za problem, a jak lamentuje bo mu budynek bez buffa chodzi kilka godzin to chyba ma problem

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No własnie to jest gra. Gra to coś w co się gra. Jak budynek bez bufa pochodzi troche...to ma prawo...bo mam real zycie. nie moze byc za łatwo bo do czego by doszło??? zarejestruj sie - kliknij start a gra......sama da bufy...sama wstrzyma produkcje...sama zrobi przygode...Gdzie tu rola gracza?
    Przeciw

  9. #9
    Acoma
    Zajadek - proszę o wypowiedzi na temat. Temat jest o produkcji, a nie o przygodach.
    Może to dla ciebie jest miłe, kiedy wchodzisz na swój profil i widzisz przepełnione magazyny z drewnem, ale wyjałowione pola i studnie, a co za tym idzie zablokowaną produkcję chociażby koni, nie wspominając o opuszczonych kopalniach. O ile można zakupić spichlerze, czy bezdenne studnie, to nie da rady ważniejszych surków, czyli węgla czy też marmuru i rudy żelaza. Więc nie chrzań, że nie trzeba doglądać gry i przebiegu produkcji. Jak chcesz to dokupuj sobie doładowania do kopalni, ale nie zmuszaj do ciągłych wydatków innych, lub ciągłego siedzenia, aby na czas wysłać geologów. To spowoduje jedynie coraz większy odpływ ludzi od gry - więc z kim będziesz prowadził wojny - w końcu planowane są na następny rok wyspy z cennymi surkami (może granit i diamenty czy też tytan?), na które można będzie można wysyłać wojsko i naparzać innych odwiedzających?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Acoma do kogo masz zal, ze nie masz czasu grac?? Gra wymaga tyle a tyle poswiecenia czasu. Jak ktos tyle nie ma to ma wyjałowione pola, wstrzymaną produkcje i wszystko to o czym Ty piszesz. Komy sie zalisz?? Ja tego nie kumam. O przygodach pisze bo ktos ma 3h czasu i ma wszystko ok. Ty masz 1h czasu i masz problemy...a jak ktoś ma 10 min czasu tylko??? To jak zrobi przygode?? Co?? dlatego nadmieniłem ze przydało by sie automatyczne robienie przygod :P Ciebie to smieszy? Tak samo jak mnie smieszy - "nie mam czasu, zróbcie czasowe zatrzymanie produkcji". Nie masz czasu - znajdz taka gre ktora miesci sie w granicach Twoich mozliwosci czasowych a nie płakac ze kopalnia mi pare h bez bufa lata. Ja tez nie zawsze mam czas....to produkcja mi sie zatrzyma i co? stało sie coś? Odbuduje...geologa wysle i po sprawie. To takie proste. Nie przeżywam ze straciłem troche pikseli :P

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.