Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Dlaczego ekipa The Settlers Online milczy na temat awari ?!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Dlaczego ekipa The Settlers Online milczy na temat awari ?!

    Dlaczego ekipa The Settlers Online milczy na temat awari ?! Od paru dni/godzin wielu graczy nie może wejśc na swoje konta . Na pewno nie jest to bardzo mała ilośc graczy jak to MOD_ZAKRĘCONY twierdzi lecz wystepuje to masowo. Straciliście wielu graczy tym ,,błędem" . A tu nie ma żadnych wyjaśnień ani nic BB milczy , mozna powiedzieć że modzi też milcza ( tylko 1 lub 2 posty MODA_ZAKRĘCONEGO na ten temat).


    Ja wczoraj od godziny 16 do 22 nie moglem sie zalogowac. Dziś od godziny 17 jest to samo... Jak Mod_Zakręcony pisał brak mozliwości gry dotyczy tylko tych osób które chcą zagrać w tych godzinach. Jeśli jest się zalogowanym wcześniej to sie gra póki sie gra nie zatnie lub nie wyskoczy jakiś błąd. Gdy się juz tak stanie do gry nie można sie zalogowac.

    Dziś osobiście napisałem list po niemiecku do Blue Byte GmbH Adlerstr. 74 40211 Düsseldorf Germany ze skarga na grę na Polskich serwerach, moderatorów, administratorów. Zobaczymy czy cos odpiszą i wpłyna coś na swoich podwladnych...

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Krótko bo nie mają pojęcia co robią. Wwalają kasę w reklamę gry w tv a nie inwestują w nowe serwery. Można to im utrudnić, kilka stron na ich temat, darmowe progsy i się wszyscy dowiedzą jak ta gra wygląda w rzeczywistości od ostatniej konserwacji.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    ja to samo! robią sobie z nas jaja, chyba chcą stracić graczy... powoli mam tego dość

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmmm ale BB odpisało że dziś też są problemy z grą
    tylko że na Facebooku a nie na forum:P
    tu nie piszą bo cięzko wejść

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Brawo Minuch!!

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mniuch Zobacz posta

    Dziś osobiście napisałem list po niemiecku do Blue Byte GmbH Adlerstr. 74 40211 Düsseldorf Germany ze skarga na grę na Polskich serwerach, moderatorów, administratorów. Zobaczymy czy cos odpiszą i wpłyna coś na swoich podwladnych...
    A czym Ci moderatorzy zawinili?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mniuch Zobacz posta
    Dlaczego ekipa The Settlers Online milczy na temat awari ?! Od paru dni/godzin wielu graczy nie może wejśc na swoje konta . Na pewno nie jest to bardzo mała ilośc graczy jak to MOD_ZAKRĘCONY twierdzi lecz wystepuje to masowo. Straciliście wielu graczy tym ,,błędem" . A tu nie ma żadnych wyjaśnień ani nic BB milczy , mozna powiedzieć że modzi też milcza ( tylko 1 lub 2 posty MODA_ZAKRĘCONEGO na ten temat).


    Ja wczoraj od godziny 16 do 22 nie moglem sie zalogowac. Dziś od godziny 17 jest to samo... Jak Mod_Zakręcony pisał brak mozliwości gry dotyczy tylko tych osób które chcą zagrać w tych godzinach. Jeśli jest się zalogowanym wcześniej to sie gra póki sie gra nie zatnie lub nie wyskoczy jakiś błąd. Gdy się juz tak stanie do gry nie można sie zalogowac.

    Dziś osobiście napisałem list po niemiecku do Blue Byte GmbH Adlerstr. 74 40211 Düsseldorf Germany ze skarga na grę na Polskich serwerach, moderatorów, administratorów. Zobaczymy czy cos odpiszą i wpłyna coś na swoich podwladnych...
    brawo, tylko daj znac czy niemcy wogole cos odpisza

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Wystarczy nie kupowac pudelek ani klejnotow do momentu az ogarna serwy i bledy w grze (zorganizowana akcja). Jak dochod zmaleje o 40% - bo zapewne taki rynek jest TSO na Polske, to sie moze ogarna. Do momentu az nie zmniejszymy im dochodu z PL nic z serwami zapewne nie zrobia. Musza odczuc strate zeby sie zajac nami. Gram od lutego i jest coraz gorzej ...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Słoneczny Gród
    List to dobry pomysł. Też jutro coś napiszę. Szarpnę się i wydam parę złotych na znaczek.

    I ciekawostka. Strona główna BB (http://www.bluebyte.com/) nie działa.
    Chciałem odszukać parę adresów mailowych do szefostwa.
    Nic nie działa tak mobilizująco na pracowników firmy jak jęczenie i męczenie szefa firmy przez klientów.
    Moderatorzy i support biorą na klatę wszystkie żale graczy. Może przyszedł czas by szefostwo także posmakowało kontaktu z rozgoryczonym graczem.
    Skoro zgłoszenia do suportu nie rozwiązują problemu to może trzeba dać sygnał samej górze, że źle się dzieje.
    Może każdy z nas powinien raz dziennie przypomnieć się mailowo Szanownemu Panu Prezesowi?

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie moge grac od ostatniej przerwy technicznej czyli juz prawie tydzien. Na koncie mam 50 000 klej wiec co oczywiste chcialbym pograc - takich ludzi jest wielu u mnie w gilidi przynajmniej 3 osoby ktore sie nie moga zalogowac na swoje konta ktore mamy mocno rozwiniete - a to tylko jedna gildia zresza poczytasc inne tematy - takich osob jest masa.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.