Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Gratulacje za wczorajsza przerwe

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra

    Gratulacje za wczorajsza przerwe

    Gratulacje dla osób odpowiedzialnych za wczorajsza przerwe w grze prawdopodobnie stracicie mase graczy brawo dzis jest syf na serwerze serwer rozmow wywala co chwile wyslanie geologa po znalezenie zloza wiaze sie z restartem gry gdyz komunikat o znaleznieniu zloza sie pokazuje kolo20razy lub wiecej i geolog odlicza czas na minus i trzeba resnac gre zeby szukal nowych zloz ciekaw jestem co jeszcze popsuliscie wczorajszym wylaczeniem serwera do gry

  2. #2
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawe, ze u mnie i wczoraj i dzisiaj wszystko oprocz powtarzajacych sie komunikatow o nowym zadaniu) dziala prawidlowo.
    Logowalem sie wczoraj wiele razy, za kazdym razem BEZ problemow.
    Geologow wysylam na okraglo i nie ma objawow opisanych wyzej.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    To nic drogi kolego tylko sie cieszyc ze mogles grac wczoraj od ok 16 do poznego wieczora brak dostepu do gry na różnych przeglądarkach z roznych komputerow Dzis wsypa zapuszczona wszystko stoi brak bufow same lagi i nadal nie usuniety problem z wyskakujacym nowym zadaniem w zwoju Jednym slowem zal

    Gra nadal rzadzi suportem a nie suport gra

  4. #4
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Moze to zalezy od "serwera" - jestesmy na roznych: Ty na Nowym Swiecie, ja na Kolonii.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Moze to zalezy od "serwera" - jestesmy na roznych: Ty na Nowym Swiecie, ja na Kolonii.

    Strona startowa nie działala więc nie miało znaczenia jaki serwer. Ja wiem natomiast ze udalo mi sie zalogowac kolo 21.30 a inni z gildi już sie logowali o 19... wiec od czego to zależy??

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spokojnie, były problemy z logowaniem i być może się już skończyły. Wczoraj udało mi się zalogować a dzisiaj gra już chodzi u mnie bez problemów

    Jak na razie nie wyrzuca mnie już z gry i nie zawiesza.

    Rozumiem irytację wielu graczy - sam do wczoraj byłem nieźle wnerwiony.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    oczywicie zwoj znowym zadaniem tezmicaly czas wyskakuje a i taknie ma nowegozadania dostepnego ;d

  8. #8
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wczorajszy problem dotyczył tylko serwera www z którego pobierana jest strona główna, nie jest to ten sam serwer na którym jest gra, dlatego osoby które były zalogowane nie zostały wyrzucone.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to nie jest prawda mnie wywaliło wczoraj około20 i do teraz nie mogę się zalogować.moderatorzy nic nie zgłaszają bo nawet na forum b ciężko się załapać.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Wczorajszy problem dotyczył tylko serwera www z którego pobierana jest strona główna, nie jest to ten sam serwer na którym jest gra, dlatego osoby które były zalogowane nie zostały wyrzucone.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    wczorajszy problem stał się również dzisiejszym problemem

    widzę znowu znajomy komunikat
    "TSO_PL Uprzejmie informuję, że problemy techniczne znowu się pojawiły - dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem.... http://t.co/OqlUMDku"

    brawo

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.