Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Misja nie do zrobienia

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Misja nie do zrobienia

    Mam taki problem z misją że nie mogę osiągnąć pułapu minimalnego produkcji węgla czyli: "Zero"



    Taką mam produkcję



    Tyle węgla mam naddatku po tygodniowym cyklu, wiec produkcja jest zła bo nie może być -4,000



    Ale znalazłem problem, kalkulator wylicza nawet zużycie przy nieczynnych budynkach które w trakcie pracy pobierały by węgiel.



    A tutaj jest pokazane ze nie mam surowców aby produkcja w screenie wyżej mogłaby być zrealizowana, więc jest jeden wielki syf, zresztą jak zwykle.



    Licze na jakąś mądrą wypowiedź od BB.

  2. #2
    Rita_
    wystarczy że wyłączysz kopalnie węgla, smolarzy oraz manufakturę jak masz na kilka minut wtedy zadanie CI zaliczy.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zaliczy nie zaliczy. Ale kalkulator i tak źle działa.



    Twoja porada jest nic nie warta, bo u mnie wyłączenie produkcji nic nie zmienia. Wiec u mnie nadal misja z dupy wzięta. Coraz gorsza jest ta gra. I coraz bardziej jej nie ogarniam.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 16.11.2012 o 21:29

  4. #4
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Osiagnij wartosc produkcji min...." a Wy chcecie kopalnie wylaczac... :O Wylacz budynki ktore POBIERAJA wegiel, takze te ktore sa w TRAKCIE UPGR bo kalkulator zlicza ich dzialanie pomimo tego ze nie dzialaja czyli oficjalnie mozna miec produkcje na minusie a realnie na plusie. Ofc nie wylaczaj tych ktore musza dzialac by byly spelnione pzostale warunki zadania (jak np wartosc produkcji brazu-o ile pamietam z testowego to o sztaby chodzi), jak sie nie da pogodzic to buffuj chocby polmiskami kopalnie, smolarzy, manu i obserwuj rezultat gdzie jeszcze buffnac.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zatrzymaj wszystko co zużywa (a nie co produkuje) węgiel. Sumarycznie masz węgiel na minusie, a powinno być na plusie (minimum 0 jak napisano)

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakoś się udało. Tylko szkoda, że ten kalkulator jest posrany, już wiem dlaczego w ogóle go nie używam. Dzięki

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja ustawiłem produkcję na 1000 i się udało, myślę, że po prostu "1" się nie mieści
    pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.