Strona 27 z 42 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 411

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #261
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    mam to samo obszar uszkodzony najlepsze ze kupiłem klejnoty a tu za kilka godzin mnie wywaliło i koniec kto teraz mi zwroci za te straty cała wyspe szlak trafi

  2. #262
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cala wyspe i cala gre az dziw ze jeszcze sa chetni ktorzy chce sie logowac pomimo tylu problemow

  3. #263
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chcą się logować bo mają nadzieję . A jak wiesz, to nadzieja umiera ostatnia. Chociaż niektórzy twierdzą że nadzieja to matka głupich ... tak, coś w tym jest ;-) Zgłaszam taki sam problem co wszyscy moi poprzednicy, gra działa jak chce a ja się tylko niepotrzebnie irytuję. Powoli mija mi ochota grać dalej.
    Ta gra zasługuje na tytuł BUBEL ROKU 2012!

  4. #264
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez KingLeon Zobacz posta
    cala wyspe i cala gre az dziw ze jeszcze sa chetni ktorzy chce sie logowac pomimo tylu problemow
    Z forum korzysta garstka urzytkownikow w porownaniu do ogolnej liczby graczy. W czasie gdy ty sie nie mozesz zalogowac nie wazne z jakich przyczyn inni sobie beztrosko graaja. Jak były problemy z logowaniem w mojej gildi sa ludzie ktorzy nie zauwazyli zadnych problemow. Na facebooku "lubię to" ciagle rośnie, wiec czym jest to wasze narzekanie wobec wszystkich graczy??

  5. #265
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest tym że predzej czy pozniej ten bubel zniknie

  6. #266
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez KingLeon Zobacz posta
    Jest tym że predzej czy pozniej ten bubel zniknie
    Pomazyc dobra rzecz :P

  7. #267
    Początkujący Osadnik Awatar Spiechu1
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy osoby które nie mogą sie zalogować od 2 tygodni lub dłużej, czy od kilku dni, mają szanse dostac sie do wyspy chociaz czasmi? czy jak jest juz ten komunikat to wogóle nie można sie dostac?
    czy to sie kiedys skonczy? czy sa osoby ktore to mialy i potem udalo sie grac dalej?
    bo nie wiem czy jest sens codziennie probowac? moze czas dac sobie spokoj.

  8. #268
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    to już jest żałosne. UBISOFT - skąd wy bierzecie informatyków?
    Wtopa z koszami nadal jest - kosze giną podczas dawania, bufy gasną po kilku minutach, nie można dawać bufów .... Ludzie żenada!!
    Kwestie z logowaniem, wywalaniem z gry - jak zamierzacie to zrekompensować? Dając doładowanie kopalni +250? ŻAŁOSNE
    Co dalej (poza kolejnymi, nic nie wartymi, przepraszamy wszystkich graczy)?

  9. #269
    Początkujący Osadnik Awatar mamakalmara
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Dołączam do grona "szczęśliwców" trafionych uszkodzonym obszarem serwera. Bardzom ciekawa, czy uda mi się choć liznąć event świateczny Przypuszczam, że wątpię.

  10. #270
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć.19 listopada wywaliło mnie i pojawił się komunikat -obszar serwera uszkodzony.Po 11 dniach ,4 postach do suportu usterka została usunięta.Pozostało wam tylko cierpliwie czekać.Po 24-godz wyspa zamiera,kopalnie z dużym złożem mają szanse się utrzymać.

Strona 27 z 42 PierwszyPierwszy ... 17 25 26 27 28 29 37 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.