Strona 31 z 42 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 411

Wątek: Obszar serwera uszkodzony

  1. #301
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Pięć dni minęło i moge znowu się logować. Szkoda tylko przygody co przepadła i pól, ale poza tym jest ok. Chociaż odpowiedzi z supportu nie dostałam, to usterka usunięta. Patrząc po ilości wpisów tutaj, pewnie nie maja czasu każdemu odpisywać, że już naprawione i może się logować. Ale chyba lepiej, żeby pracowali nad problemem, niż każdemu z osobna pisali, to co już wie: czy może się logować lub nie. Jak uporają się ze wszystkim, to może będzie ogólny komunikat na forum wyjaśniajacy co i dlaczego.
    Pozdrawiam czekających na usunięcie usterki i trzymam kciuki, żebyście czekali jak najkrócej.

  2. #302
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hagnos ja tylko krotko_kim Ty jestes by mowic komukolwiek co ma robic ze swoim wolnym czasem czy wydawac swoje pieniadze na co chca?Ide o zaklad,ze BB Twoich pogladow nie popiera,wiec swoje zlote mysli zatrzymaj dla siebie!Powtorze po raz kolejny,ze ten dzial na forum ma nazwe:"Problemy techniczne",dlatego ludzie maja prawo pisac o problemach jesli uwazaja,ze dla nich sa to problemy jesli dla Ciebie nie to sie nie udzielaj.Pouczasz widze,bakasz cos o dobrym wychowaniu,wiec uswiadom sobie,ze w temacie w ktorym mnostwo osob pisze o problemach to wlasnie Twoj post jest nie na miejscu i w bardzo zlym guscie!
    Ps.osobiscie codziennie czytam wlasnie ten dzial na forum i sledze problemy innych by zminimalizowac mozliwosc wystapienia podobnych problemow u siebie oraz podzielic sie tymi informacjami w swojej Gildii.Gracze,ktorzy opisuja swoje problemy w odroznieniu od Ciebie sa poniekad zyczliwi a Ty jestes poprostu ...sam sobie dopowiedz.

  3. #303
    Początkujący Osadnik Awatar Cebulka33
    Dołączył
    04.11.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po tygodniu tego problemu 2 dni grania i zas to samo żałosna gra

  4. #304
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Mam to od poprzedniego tygodnia, napisany mail do supportu bez odpowiedzi.
    BB_xaar dalo by sie cos zrobic z tym.
    Z gory dzieki
    Edyta
    Ostatnio edytowane przez kruha ; 05.12.2012 o 02:02

  5. #305
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    mam to samo masakra na testowym to samo

  6. #306
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie to samo nie mogę się zalogować do gry wogule

  7. #307
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Wczoraj po 3 dniach błędu z powrotem w siodle, na razie działa. Trochę cierpliwości i dotrwałem Oby się nie powtarzało jak u niektórych.

  8. #308
    Początkujący Osadnik Awatar trogal1
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zalogowało mnie ,lecz nie mogę wejść do gry, zróbcie coś, pracuje i nie mogę pozwolić sobie na czekanie cały dzień

  9. #309
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ja teżmam taki problem co dalej robić ???

  10. #310
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    ja nie mogę się zalogować na moje pierwsze konto już od ponad miesiąca gdzieś tak od początku listopada i też pisałem do supportu i CISZA

Strona 31 z 42 PierwszyPierwszy ... 21 29 30 31 32 33 41 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.