Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nowe zadania

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Nowe zadania

    Witam,

    Mam kilka niejasnych zadań do wykonania:

    1. Zadanie główne - Jednostki dystansowe:

    "Miej w posiadaniu przynjamniej 100 szt. łuków" - na chwilę obecną w domu władyki mam 269 i zadanie nie jest zaliczone a wskaznik postepu jest gdzies na 40 %

    2. Zadanie główne - Ani ryb ani drobiu
    " Osiągnij wartośc pozyskiwania mięsa przynjamniej na poziomie 0szt./12godz." tzn ze mam zatrzymac produkcje na 12 godz?

    z góry dziękuje za odpowiedź

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wartość pozyskiwania powyzej zera to raczej produkcja na plus wiec zatrzymaj rzeźników i rzuć premie na łowce

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    może błąd w tłumaczeniu i chodzi o łuczników zerknij ilu ich masz jeśli 40 to by wyjaśniało sprawe,

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam mam podobnie z tymi lukami pisze mi ze nie mam a mam ponad 300 a do zaliczenia zadania potrzeba 100 ;/ dziwy sie dzieją bo jest tez zadani z żelazem ze trzeba odkryć nowa kopalnie ale ja mam juz odkryte i tez nie zalicza tego ;/ Kolejna sprawa zadanie z produkcja desek liściastego trzeba zrobić 100 a ja mam na stanie ponad 1K i tez nie zalicza tego no i stoi pasek postępu w miejscu> Panowie i panie gęsto od bugów w tych zadaniach!

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    z deskami trzeba uwazac bo co innego jest miec na stanie a co innego jest zrobic

  6. #6
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez KenyP Zobacz posta

    "Miej w posiadaniu przynjamniej 100 szt. łuków" -
    czasem to może oznaczać, ze nie masz mieć w magazynie ale masz o tyle zwiększyć stan magazynu, spotkałem się z takim błędem w jednym zadaniu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.