Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Gra się wiesza

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taaa Wiesza sie po pare razy dziennie

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten sam kłopot. Czy ktoś coś z tym robi?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam to samo, zawias aż boje się przygód robić... serwer słoneczny gród

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi też się wiesza, nie da się grać, cała przeglądarka się wiesza, czy to firefox, czy chrome, na ie pewnie by mi się procek spalił. Nawalić bajerów najlepiej, a o optymalizacji zapomnieć. Współczuje tylko starym komputerom, nie dość że milion animacji, które na słabych kompach i tak się cięły, to teraz jeszcze to ;/

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    do wieszania całej przeglądarki i w konsekwencji wywalenie wtyczki flesha dodałbym jeszcze problem z rolką myszy, często mam problem z przewijaniem i oddalaniem, przy próbie okno zaczyna samo przybliżać i oddalać i tak przez kilkadziesiąt sekund, oczywiście przy tym zawiesza przeglądarkę i nie można przełączyć się na inne karty. zostaje tylko czekać aż się naskacze okienko :P

    co do wieszania samej przeglądarki to problem chyba leży po stronie nowych zadań , puki się ich nie odpala to jeszcze jakoś idzie.

    za to zmiana mapy wcale nie idzie tak sprawnie jak się spodziewałem po zapowiedziach optymalizacji gry, wręcz mam wrażenie że gra chodzi gorzej

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to nie tak ze gra sie wiesza co chwile, po prostu sa chwile kiedy jest odwieszona i mozna cos zrobic. przez reszte czasu po prostu wlaczona jest opcja "freeezzz"

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    u mnie tak samo sie wiesza, probowalem na trzech laptopach, chyba na wszystkich przegladarkach i wszystko na nowo poinstalowalem i dalej tak samo...
    to jest wina ze strony tworcow - po prostu zle zuaktualizowli gre, ale jak ja mam czekac kolejny tydzien na poprawke to dziekuje! (((((((((((

    PROSZE O SZYBSZE NAPRAWIANIE BLEDOW I BUGOW W GRZE

    PONIEWAZ TRACI UBISOFT PRZEZ TO DUZE PIENIADZE NAWET O TYM NIEWIEDZAC!!!!!

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    wiesza mi sie przegladarka jak tylko wejde w ksiege zadan i przy wyjsciu z tej ksiegi juz moge pownownie przegladarki odpalac bo zawiasa łapie :/ na ff, chromie i explorerze nie ma znaczenia jakiej uzywam przegladarki gra zdupcona
    Ostatnio edytowane przez tajwan02 ; 16.11.2012 o 23:42

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    To fakt
    aktualizacja jest do chrzanu!!!
    Nawet w suporcie nie odpisuja na zażalenia
    pewnie tyle dostaja maili ze nie moga odpisywac na wszystkie bo wiedza ze dali dupy!

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Gra zawiesza przegladarke na amen. Gratki dla cudotworcow, zalepia jedna latke i narobia nowych bledow, z ktorymi sie trzeba meczyc.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.