Zamknięty wątek
Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 180

Wątek: Nie ma klejnotów za nowe lvle

  1. #151
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Za ilość graczy, ich logowanie, za maile...itd.
    Ostatnio edytowane przez Podkołdernik ; 22.11.2012 o 19:11

  2. #152
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.10.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziś wbiłem 35, dostałem tak jak w tym spisie 150 klejnotów i monety, pracownicy supportu chyba sami nie wiedzą co mówią.

  3. #153
    daveandnokia
    ale może być tak, że jak wbijesz następny lvl nie dostaniesz już klejnotów...

  4. #154
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Qtre Zobacz posta
    Losowość wypacza grę? W takim razie wszystkie gry MMO są wypaczone. Przypominam, że nagrody za wykonane przygody też są losowe. To też wypacza grę?
    "wypacza" bo : przygodę możesz zrobić sobie kilkakrotnie, lvl wbijasz RAZ , w innych grach (a troche grałem) losowość występuje tylko w lotach z mobów (w tso patrz drop z przygód) , natomiast za zadania/lvle otrzymujesz z góry wiadomą nagrodę, stąd wiesz co najpierw opłaca się zrobić a co odłożyć na później.

  5. #155
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Qtre Zobacz posta
    Losowość wypacza grę? W takim razie wszystkie gry MMO są wypaczone. Przypominam, że nagrody za wykonane przygody też są losowe. To też wypacza grę?
    pomiędzy surowcami za przygody, a klejnotami jest taka różnica, że klejnotów w inny sposób nie zdobędziesz - nie dopłacając do gry, a w reklamie sami mówią: "graj za darmo" chodź ja osobiście jakieś drobne na grę wydałem :P

  6. #156
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Dalej twierdze, że im więcej losowości tym więcej zabawy. Tego dreszczyku emocji nie da się zastąpić niczym. Kupowanie diamentów jest nudne, z góry zaplanowane nagrody też są nudne, otrzymywanie ich jako losowej nagrody daje więcej zabawy

    ps. Do 37 lev wydałem 650 diamentów z tych które otrzymałem. Gdybym ich nie miał, rąk bym nie załamał, tym bardziej bym nie udał się do sklepu z diamentami :P

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    może i losowość jest ok (nie mam nic przeciwko niej) ale jak ktoś wcześniej pisał nie zmienia się zasad w trakcie trwania gry
    bo tym co najpierw postawili na ekonomię by teraz wbijać poziomy to wbili... ale ciosany kołek w 4 litery
    w przeciwieństwie do tych co wcześniej nabijali poziomy

  8. #158
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród

  9. #159
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    jeśli ta tabela jest zgodna z prawdą to w takim razie nie wiem co ludzie się tak burzyli ;D
    bo diamenty są za każdy poziom, a nawet więcej niż wcześniej... no i oprócz tego monety jeszcze mają
    no i przede wszystkim nie ma "losowości" o której pisali

  10. #160
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Buff_4_Gold Zobacz posta
    jeśli ta tabela jest zgodna z prawdą to w takim razie nie wiem co ludzie się tak burzyli ;D
    bo diamenty są za każdy poziom, a nawet więcej niż wcześniej... no i oprócz tego monety jeszcze mają
    no i przede wszystkim nie ma "losowości" o której pisali
    Jeśli wczytasz się to dobrze, to nie za każdy poziom otrzymuje się klejnoty = między 33 a 39, tylko 35 dostaje 150 szt.

    Jeszcze raz przypominam o rozbudowie wyspy, tak istotnej na tych levelach.
    Przykro mi, ale za 2150 monet, 300 desek egzo i 200 szt. granitu (suma 'super' zamiany) nie kupię patentów, co najwyżej 4-5 szt. rezydencji na handlu (wcześniej uzbierałbyś na 20 patentów).

    Posłużę się przykładem: 2 braci obchodzi urodziny w tym samym czasie, obaj otrzymują prezenty w tym samym czasie - jeden dostaje ... (pomyśl o tym, co chciałbyś otrzymać), a drugi dostaje ...... lizaka. Obaj byli tak samo grzeczni Jak byś się poczuł na miejscu drugiego?

Zamknięty wątek
Strona 16 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.