Zamknięty wątek
Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 180

Wątek: Nie ma klejnotów za nowe lvle

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Może dlatego ,że wcześniej były od 33,a teraz czterdziestego któregoś i niektórzy nie mogą patentów do tego czasu kupić

  2. #72
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co to gadasz ze od 40...


  3. #73
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Co to gadasz ze od 40...
    Napisałem tak ponieważ za 37 miałem monety i bale egzo, za 38 jest podobnie

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozpocząłem ten wątek chociaż jak już zdążyłem wyczaić, że mając lvl 40 nie stracę. Ale jest to ewidentne dymanie graczy, co widać po konspiracji w jakiej zmiane wprowadzono. Jak ktoś ma lvl poniżej 39 to został wydymany bez mydła

  5. #75
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O jakiej konspiracji mowa? Mnie się wydawało ze taka wersja gry była długi czas dostępna na serwerze testowym i jakoś dopiero po wprowadzeniu tego tutaj zaczynają się skargi. Od tego jest serwer testowy zeby już na poziomie testów zgłaszać uwagi a nie jak coś jest przetestowane, nie ma uwag więc jest wprowadzane, ale oczywiście gracze dopiero teraz zaczynają marudzić.

    To tak jakby prezes firmy powiedział do pracowników: "zróbcie mi odtwarzacz mp3", ok zrobili kilka prototypów ale prezes nie chciał żadnego oglądać, a jak dostaje gotowy produkt to mówi: "no ale za duży, nie taki kolor, a dlaczego taka pojemność....."

    Jak chcecie marudzić to proszę najpierw coś samemu przetestować a nie tylko marudzić dla marudzenia bo chyba większość właśnie tak lubi tutaj robić. Osobiście przeproszę tych którzy na forum testowym wypowiadali się wcześniej o tym że coś jest źle zrobione, śmiało można zamieszczać linki do swoich wypowiedzi z forum testowego datowane przed wprowadzeniem aktualizacji.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #76
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jedni pisza ze klejnoty sa inni, ze nie ma. ja za 43lvl dostalem 200 klejnotow i 400 monet, kolega za wbicie 30lvl dostal tylko monety.
    wiec wychodzi na to, ze za wbicie kolejnego lvl decyduje los czy dostaniemy klejnoty czy nie.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    To nie sprawiedliwe że niektórzy mają teraz szansę dostać klejnoty a inni nie! Boję się wbić 37 level liczyłam na klejnoty a tu lipa i mogę ich nie dostać i patentów nie będzie.
    A co do testowego serwera to nie wszyscy gracze tam siedzą.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie ma mnie na serwerze testowym ale uważam,że testowanie powinno raczej skupiać się głównie na samej grze a nie na nagrodach za kolejny poziom.Ja rozumiem, że firma chce zarobić na klejnotach, ale może by wprowadzić możliwość wyboru czy gracz chce za awans na wyższy poziom klejnoty czy pakiet zasobów.

  9. #79
    Początkujący Osadnik Awatar Skonsek
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    To tak jakby prezes firmy powiedział do pracowników: "zróbcie mi odtwarzacz mp3", ok zrobili kilka prototypów ale prezes nie chciał żadnego oglądać, a jak dostaje gotowy produkt to mówi: "no ale za duży, nie taki kolor, a dlaczego taka pojemność....."
    Nietrafione porównanie zupełnie.
    To co wyczynia BB wygląda tak:
    Prezes jakiejś firmy wchodzi do sklepu i widzi na półce odtwarzacz mp3 z marką firmy którą kieruje, a o którym nie miał zielonego pojęcia bo nikt mu nie raczył powiedzieć że coś zamierza zmienić. Dzwoni więc do podwładnych i pyta co też oni wyprawiają, w odpowiedzi słyszy że przecież mógł zajrzeć na produkcję to by wiedział, a skoro nie zajrzał to teraz niech nie marudzi tylko cieszy się tym co ma.

    Gra na testowym jest całkowicie po angielsku, czy do gry w tso PL jest wymagana znajomość angielskiego? Nie. Czy zakładając konto i akceptując regulamin mamy obowiązek choćby wiedzieć o istnieniu testowego? Nie. Serwer testowy służy BB, nie graczom. Jak widać nie spełnia swojej roli skoro tyle błędów przechodzi z fazy testów do gry.

    Gdzie jest jakiś szczegółowy opis zmian? Dlaczego ludzie muszą snuć domysły jak to teraz jest z tymi klejnotami za awans na kolejny poziom. Dlaczego nikt ich nie poinformuje? Tę lakoniczną wzmiankę trudno uznać za wyczerpującą i nie pozostawiającą wątpliwości. Mam marnować swój czas na testowym aby się czegokolwiek dowiedzieć? Wbić poziomy od 1 do 50 aby się dowiedzieć jakie nagrody są za to po zmianach? Bzdura do kwadratu.
    BB jest na najlepszej drodze do zniszczenia tego kultowego tytułu, coraz częściej kojarzonego z masą błędów i niedoróbek.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    . Od tego jest serwer testowy zeby już na poziomie testów zgłaszać uwagi a nie jak coś jest przetestowane, nie ma uwag więc jest wprowadzane, ale oczywiście gracze dopiero teraz zaczynają marudzić.
    Bzdura. Z jakiej to niby racji gracze mają służyć za darmowych testerów? Testowanie oprogramowania leży po stronie wydawcy i to w jego interesie jest zrobić to przyzwoicie. Nie widzę żadnego powodu żeby gracze nieodpłatnie świadczyli usługi testera dla BB.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.