Zamknięty wątek
Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 180

Wątek: Nie ma klejnotów za nowe lvle

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo prosty : reklama. więcej chyba nie muszę pisać ?

  2. #142
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja nie widzę reklam....

  3. #143
    daveandnokia
    im więcej graczy, tym większa kasa na serwery, ot co. Wiadomo, że można powiedzieć, iż ci, którzy grają całkowicie za free (jak ja:P) to i tak jest zysk, bo sektor firmy BB, która odpowiada za TSO, dostaje kasę za ilość użytkowników. Im ich więcej, tym więcej pieniędzy potem jeszcze te pudełeczka, bo na bank będą sie sprzedawać, i znów kasiorka do kieszeni. A niektórzy mówią o darmowych klejnotach, które dostajemy gratis 45... Następna reklama, by przyciagnąć tych, którzy mogą mieć COŚ lepszego i wyjątkowego od reszty. Nalezy rozumieć, że nie wszyscy zakupią kopalnię klejnotów na przykład czy coś innego... Trzeba wiedzieć, jak przyciągnąć klienta do siebie...

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    ja wiem jedno nie ruszę z levelem dopóki nie przywrócą klejnotów a mam prawie 37 level i klejnoty na patenty to spora strata.

  5. #145
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez slawekje Zobacz posta
    BB popełniło błąd wprowadzając "darmowe" klejnoty. Zgodnie z napisem "graj za darmo". I jak widać można ukończyć grę bez wydawania kasy.
    Pytanie kto na tym korzysta.... wyłącznie Gracze bo mają tanią rozrywkę. I za to ukłon dla BB.
    Jednak to nie przynosi żadnej korzyści dla twórców gry. Dlatego jest sklep. Oczywiście kupowanie jest dobrowolne. Skoro tak to premie za kupione klejnoty nie powinny być dostępne dla "darmowych" Graczy. To jest niemoralne.... z realnej kasy może gra dalej się rozwijać.
    Dlaczego więc Gracze "premium" nie mają dodatkowych bonusów... tak samo kończą 50 lvl i żadnej nagrody.
    Więc kolejny serwer za serwerem... i co mamy, wyłącznie bałagan bo Graczy „premium” nie będzie przybywało bo grać można za darmo.
    Krótko porażka BB i już nie da się tego odwrócić.



    Nic nie zmieni PvP. Na 50 lvl magazyny zapełnione, produkcja zerowa a ewentualne korzyści z wygranej to surowce lub PD. Czyli nic...


    Jedynym sensownym rozwiązaniem powyżej 50 lvl jest zniesienie "darmowych" klejnotów i każdy kto chce dalej grać może sobie kupić za nowe płatne klejnoty o innym kolorze nową wyspę a nawet kilka.

    Nowe budynki, surowce mnóstwo ograniczeń i udogodnień za realną kasę.
    Krótko… premiować Graczy "premium".


    Z tego co napisales wynika tylko zeby premowac graczy premium? Gorszej bzdury nie slyszalem a co ty sobie myslisz ze tylko ludzie ktorzy maja "złotówki" beda mogli sobie pograc w settlersow? Przeciez to nie jest WoW! A jesli chodzi o klejnoty to naprawde porazka bo sumujac gracze ktorzy wydawali "złotówki" szybciej rozbudowali wyspe i nakupywali sobie po 40 silosow... A inni co? Nie maja nawet teraz zadnej korzysci bo nie moga sobie wyspy rozbudowac... To jest nie dorzeczne gdy wprowadza PvP bo nowi gracz jesli nie wydadza "złotówek" praktycznie nie beda mogli sie rownac z graczami ktorzy maja teraz 50lvl...

  6. #146
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    odpowiedź supportu:

    "Rzeczywiście, po ostatniej przerwie konserwacyjnej został zmieniony system przyznawania nagród. Są one w tej chwili przydzielane losowo, podobnie jak np. drop w przygodzie. Nie ma zatem gwarancji, że zawsze otrzyma Pan klejnoty."

  7. #147
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli tak jak pisałem w skrajnym przypadku można nie dostać w ogóle klejnotów a to wypacza grę - nie ma równych szans
    pozdr.

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Losowość wypacza grę? W takim razie wszystkie gry MMO są wypaczone. Przypominam, że nagrody za wykonane przygody też są losowe. To też wypacza grę?

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Grę wypacza odgórna zmiana reguł w jej trakcie. Albo wszyscy grają na tych samych zasadach albo zabawa nie ma sensu.

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    Wydaje mi sie ze trochę a zagalopowali z tym stwierdzeniem " całkowicie losowe " bo wbiłem 39 lvl i dostałem to co Mod_Zakrecony wpisał w tabelkę. Mój kolega wbił 40 i Klejnoty dostał. Inni wchodzą na kolejne Lvle i potwierdzają poprawnosc tej tabelki.

Zamknięty wątek
Strona 15 z 18 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.