Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Nierówne potraktowanie osób z wyższym lvl'vem

  1. #1
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nierówne potraktowanie osób z wyższym lvl'vem

    Witam,

    Chciałbym zgłosić 2 uwagi:

    1) Nie widać obecnie nagród za zdobycie następnego poziomu. Nie ma nigdzie umieszczonych informacji na temat nowych nagród, ale jest ono krzywdzący dla starych graczy.
    przykład:
    za zdobycie 47 poziomu w starym systemie nagroda wynosiła 250 klejnotów, w nowym wynosi ona 300 klejnotów i 600 monet.

    2)Niektóre zadania wymagają 50 poziomu, proszę mi wyjaśnić celowość umieszczania w ich nagrodach punktów doświadczenia. Czy punkty doświadczenia kumulują się, i jak zostaną wdrożone wyższe poziomy zostaną naliczone, i w ten sposób możemy nawet wskoczyć z 50poziomu o te kilka poziomów więcej??? Jeżeli nie to nie widzę sensu umieszczania punktów doświadczenia.

    Pozdrawiam,
    Idho


    Nowy system nagród (będę go umieszczał jak się czegoś dowiem):

    42 poziom 200 klejnotów (stary system) 200 klejnotów i 500monet (nowy system)
    47 poziom 250 klejnotów (stary system) 300 klejnotów i 600monet (nowy system)
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 15.11.2012 o 17:23

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodatkowo pozwole sobie zacytowac:
    Cytat Zamieszczone przez SoirDeLune Zobacz posta
    Co do klejnotów, to nie wiem. Ja przy lvl38 nie mam już żadnych do zdobycia, ale przy samouczku też się coś dostawało więc jeżeli chodzi o zadania główne/poboczne nie będę już wnikać, ale policzyłam fanty.

    W tej chwili mam do "zdobycia":
    1x studnia artezyjska (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 50)
    5x kanapka z serem (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 50)
    1x tajemnicze pudełko przygód (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 41)
    2x ulepszony zaciąg (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 50)
    1x przygoda zakazane eksperymenty (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 50)
    1x rezydencja (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 50)
    1x pole bujnej pszenicy (możliwość wykonania po osiągnięciu lvl 49)

    Rzeczy, których już nie dostanę, a które mogą zdobyć początkujący gracze:
    1x złota ławka
    1x niebieskie kwiatowe grządki
    3x różane łoże
    6x kosz egzotycznych owoców
    2x lubczyk
    1x złamany znak
    3x ukwiecony kamień
    1x przygoda bagienna wiedźma
    9x ulepszony zaciąg
    1x przygoda okradać bogatych
    4x latający osadnik
    4x tajemnicze pudełko przygód
    1x przygoda Wiktor podstępny
    2x zestaw waz
    Tak wiec przepada tez kilka przedmiotow dostepnych tylko za klejnoty.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wydaje mi się, że zmiany jakie są wprowadzane to zmiany robione pod kątem całokształtu gry i przyszłej pełnej wersji.
    "Potraktowanie" graczy z różnymi poziomami w obecnej chwili to drugorzędna sprawa i nie to jest priorytetem.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    troche dziwna opinia ze traktowanie ludzi z wyzszym poziomem na rowni z nowymi graczami jest 'sprawa drugorzedna' jesli podobnie mysla tworcy to nie wroze im swietlanej przyszlosci ...

    wiekszosc z graczy na wysokim poziomie inwestowalo w gre realne pieniadze i jesli oni o nich nie dbaja to tylko przyniesie straty ....wg mnie i biznesu lepiej miec 1 stalego klienta niz 10 nowych co niekoniecznie zainwestuja cokolwiek

    jednoczesnie uwazam ze uruchomienie paska postepu dowiadczenia na poziom 51 to minimum co powinni zrobic ....fajne nowe misje ale po co je robic jak glowna nagroda sa punkty doswiadczenia ... dobicie do 51 poziomu i tak zajmie jakkis miesiac czasu wiec mieli by czas na wprowadzenie kolejnych pomyslow dla rozwinietych graczy ...

    gra sie niby rozwija ale na pewnym etapie osiagnela max i co z tymi ludzmi ?? sama zmiana premiowania kolejnych poziomow tez jest nie fair i nawet nie chce mi sie liczyc ile juz stracilem ...

    pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czyli pretensję powinieneś mieć do siebie- wyrzucasz pieniądze w błoto na wirtualne domki i kopalnie, to teraz żałuj. Ja się dzięki Wam dowiedziałem, że jak dojdę do tego 50 lev (a zostało mi jeszcze kilkanaście) a leveli nie rozbudują, to zakończę grę i przestanę wreszcie czas marnować

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ło matkoooo, znowu biadolenie?

    A ileż są warte te utracone dobra dla graczy tego typu co autor wątku albo Set2g?
    Bo już dla mnie, a mam ciutke niższy level są tyle warte, co kot napłakał Praktycznie możemy kupić już wszystko (i kupujemy) - i tylko limity hamują naszą "zachłanność"


    EDIT:

    Strata PD u tych co już mają 50 lvl jest dotkliwa - tu się zgodzę i szkoda że BB jakoś temu nie zaradziło. Ale ... przecież każdy doskonale wiedział że po 50lvl nie ma na razie NIC - jest tylko dropienie i eventy. Nie ma co teraz biadolić.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 15.11.2012 o 18:57

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Muszę się zgodzić z Hakardrag, na mnie akurat te straty wrażenia nie robią. 9 zaciągów? Co to jest w obliczu tego co się już zużyło? Ławeczka? Kupię za grosze na targu...
    Zresztą nie wiem jak to dokładnie wygląda w przypadku zadań dla niższych lvli ale ja dziś dostałam z zadań 1k klejnotów klikając tylko "dalej" (czyli zadania były zrobione już w momencie wejścia aktualizacji). Mm już za to odkrywcę lub 10 pozwoleń które szybko zarobią mi na nieszczęsną ławeczkę.

    Co innego PD, mogłoby się zliczać w tle czy coś. Bo są osoby, które wbiły 50 lvl dawno temu a przed nimi jeszcze kilka miesięcy (?) posuchy. Na samych zadaniach z menu kilkadziesiąt k PD posłałam dziś w kosmos. Przeliczyć to przez 30, 60, 90dni...to jest zauważalna strata.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    38 poziom - nowy system: 400 monet i 100 granitu (?!) -- stary system 170 klejnotów

    bardzo nie fair!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    zdublowany
    Ostatnio edytowane przez SoirDeLune ; 15.11.2012 o 18:54

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez LazurowyGaj Zobacz posta
    Muszę się zgodzić z Hakardrag, na mnie akurat te straty wrażenia nie robią. 9 zaciągów? Co to jest w obliczu tego co się już zużyło? Ławeczka? Kupię za grosze na targu...
    Zresztą nie wiem jak to dokładnie wygląda w przypadku zadań dla niższych lvli ale ja dziś dostałam z zadań 1k klejnotów klikając tylko "dalej" (czyli zadania były zrobione już w momencie wejścia aktualizacji). Mm już za to odkrywcę lub 10 pozwoleń które szybko zarobią mi na nieszczęsną ławeczkę.

    Dostałam 0 klejnotów, ok 2500PD i jakieś drobiazgi w surowcach. Nie mam też twojej super gospodarki i nie będę wyrzucać monet na premie i ozdoby.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.