Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Nierówne potraktowanie osób z wyższym lvl'vem

  1. #11
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Darowalibyście sobie dziecinne przepychanki, kto zapłacił a kto nie nikogo to nie interesuje.

    Prosiłbym o konstruktywna rozmowę, i jeszcze raz wspomnę, nie chodzi o poszkodowanych, ale o to że twórcy gry zmienili znowu reguły gry bez żadnych konsultacji z graczami.
    Nie wspominając o braku logiki przy niektórych zadaniach.
    1)Prawie 100% zadań z 50 poziomu które nie wymagają 50poziomu (za nie są klejnoty) otrzymujemy punkty doświadczenia, które tracimy.
    2)Zdobycie 10k złotych monet z epickich przygód to wykonanie 17 razy przygody przy szansie 20% , tak przy szczęściu sadzę że przy 50-100 przygodach się zamkniemy. nie muszę wspominać że kupowanie dropów w tej przygodzie mija się z celem. (policzę u siebie w ilu przygodach się zamknę, i tak wszyscy będą to robić)
    3)Niektóre zadania są niezgodne z opisem, i zostaje pobrane surowce.
    4)Nieadekwatna nagroda.
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 15.11.2012 o 19:01

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez SoirDeLune Zobacz posta
    Dostałam 0 klejnotów, ok 2500PD i jakieś drobiazgi w surowcach. Nie mam też twojej super gospodarki i nie będę wyrzucać monet na premie i ozdoby.
    A który lvl masz jeśli to nie jest tajemnica? Bo trudno mi uwierzyć, że dla kogoś z wysokim lvl'em zakup ozdób na targu stanowi jakieś duże wyzwanie. A takich osób ten wątek dotyczy i strat jakie oni ponoszą.

    Edit:
    Idho, to nie przepychanki, ale obiektywne spojrzenie na sprawę. Straty materialne nawet w tych klejnotach nie są jakieś dotkliwe, zwłaszcza, że te klejnoty które otrzymały kiedyś tam osoby z wysokimi lvl'ami pracują cały czas na siebie w formie choćby pozwoleń (klejnoty,monety to nie wartość sama w sobie, na nią wpływa też czas). Co teraz w obliczu stwierdzenia, że ktoś na 38 poziomie w ogóle ich nie dostał sprawia, że może wcale te "straty" nie istnieją...tak samo roztrząsanie jakiejś grządki z kwiatami jako naszą stratę. Serio na 50lvlu to jakiś luksus obok starty jakiego ciężko przejść obojętnie?
    Inna sprawa PD,ale poza pogodzeniem się ze stratami chyba nie ma co liczyć, bo problem istnieje od dawna a nie od wczorajszej aktualizacji. Smutne, ale prawdziwe.
    Ostatnio edytowane przez LazurowyGaj ; 15.11.2012 o 19:12

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    38lvl, nie wyzwanie,ale mam budynki do upgradu i event świąteczny jest za pasem będą potrzebne wszelkie monety i surowce do zdobycia prezentów. 2000 prezentów to dla mnie będzie zdecydowanie obciążenie.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    wbiłem dzis 30 lvl stary system 100 monet a nowy dostalem 150monet 100 klejnowtow 100napitku 300 marmuru i cos tam jeszcze chyba doladowanie dopoletka 300 sztuk

    a co ma sie do misji to zle moze nie sa krzywdza max lvle to fakt ale ja majac 30 lvl np nie moge juz wykonac zadania wyzwól swoje włosci do konca ponieważ pod zadanie wiecej włości już w moim przypadku jest nie do wykonania takze przygoda okradac bogatych i 2 zaciagi mnie omijaja widac nie wszystko było precyzyjnie przemyślane chyba ze poprostu wprowadzaja cos na chura bo chce to testowac w koncu to beta na pełnej wersji pewnie bedziemy grali od 1 lvla

  5. #15
    Osadnik Awatar Ocelot
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LazurowyGaj Zobacz posta
    ....ale ja dziś dostałam z zadań 1k klejnotów klikając tylko "dalej" ....
    Jakim cudem 1k klejnotów ?
    Ja nawet jednej sztuki nie dostałem....





  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Te zadania są na 50 lvlu, więc na każdego przyjdzie pora* Jeśli to działa w przypadku wszystkich zadań głównych (nie wiem bo nie dochodziłam do końca innych zadań poza dwoma) to do zdobycia jest w sumie 6 x 500 klejnotów.

    *no chyba, że wcześniej przestanie grać.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli bez sens. Samo dochodzenie do 50lewleu dałoby prawie 5000tys.diamentów z mojego. A bez patentów utknąć na 36lewelu to lipa. A teraz kolega dostał za lewel złoto lol.

  8. #18
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Wystarczyłoby aby ten exp nie przepadał tylko był zliczany w nieskończoność. Czyli masz 50 lvl plus exp na kolejne levele jak je zrobią

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja dodam ze kazda gra przegladarkowa w poczatkowej fazie rozwoju zarabia kase na nowych graczach a nie na tych co placa dlatego ci co juz cos tam dorzucili nie sa docelowa grupa wiec nie ma co plakac gra "produkt" jest do zarabiania kasy a nie do pieszczenia kogos kto wydal kilka stowek a teraz mysli ze mu sie cos nalezy hehe
    poczytajcie troche o grach przegladarkowych na necie bedziecie wiedziec co bedzie dalej jak bedzie sie rozwijala itd jak kogos to interesuje

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta

    1)Prawie 100% zadań z 50 poziomu które nie wymagają 50poziomu (za nie są klejnoty) otrzymujemy punkty doświadczenia, które tracimy.
    tych zadań nie musisz kończyć po zdobyciu 50 levelu. Można poczekać aż zostaną wprowadzone wyższe poziomy i dopiero wtedy je wykonać.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.