Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Pytanie do BB_xaara

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Pytanie do BB_xaara

    Czy zostały zmienione ilości klejnotów przyznawane za uzyskanie levelu? Jaka jest w tej chwili ilość klejnotów za zdobycie 50 lvl?
    Dlaczego zniknęło zadanie "dotrzyj do następnego poziomu" za które były przyznawane klejnoty?
    Ostatnio edytowane przez szpilek ; 15.11.2012 o 19:01

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dołączam się do pytania. W Dzienniku misji nie ma na ten temat słowa. Więc jak to teraz jest ???





  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydaje mi się że to nie jest misja, tylko po prostu nagroda za osiągnięcie następnego poziomu. Więc spokojnie nie ma co się nad to denerwować.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    103
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Za dotarcie do 50lvl było 2500 diamków ale juz nie ma

    +50 mialo byc na jesieni tego roku a przesunęli na 2013 na nieokreślony czas żenada

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    racja , mogliby otworzyc choc 51 poziom i tak wbicie na niego byloby czasochlonne a i zadania moznaby robic spokojnie .... po co je klikac skoro traci sie exp ....smutne ze tak traktuja draczy z max poziomem

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    A moze sie dostaje te 2,5k tylko nie ma tego jako zadanie tak jak do tej pory ?

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bodajże na Pomocy ktoś pisał że teraz za 50lvl jest 5k klejnotów

    Nie wiem czy to prawda i troche informacji by sie przydało.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    W opisie zmian było, że nie ma już zadania na wbijanie poziomów. Po prostu po wbiciu kolejnego poziomu powinno (podkreślam "powinno" :P ) pojawić się okno z jakimiś nagrodami za uzyskanie kolejnego lvlu. Nie było napisane jakimi, ale zakładam, że klejnoty nadal są tam.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    ja niedawno dobilem 30 lvl fakt w zwoju nie ma nagrody ale jak wbijecie lvl towam sie pojawi okienko co dostaniecie za dotarcie do nastepnego poziomu ja dostalem nagrode na bogato o wiele wiecej niz stary system mi dawal a co do 50 lvl u to nie wiem

  10. #10
    Osadnik Awatar Lukash25
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze wczoraj mogłem dostać za wbicie 39 lvl 170 klejnotów. Niestety zabrakło mi wojska żeby dokończyć przygodę i zrobiłem to dzisiaj po południu. Ku mojemu zdziwieniu nie dostałem tych klejnotów a 400 monet i 100 egzotycznego drewna ;/ . No trochę kiepsko bo wolałbym klejnoty

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.