Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: wazne drewno sosnowe

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    ważne drewno sosnowe?!?!?!

    Wszystkie wytyczne odfajkowane. Robiłem reloga, czekałem jakiś czas aby zaliczyło, dalej nic, co mam robić ? ;/

  2. #32
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    post jak najbardziej czytelny i zrozumiały więc spróbuje odpowiedzieć na tym samym poziomie
    żeby skończyć musisz kliknąć a potem zrobić

    a teraz podaj treść zadania opisz dokładnie problem i napisz co zrobiłeś bo inaczej nikt ci nie pomoże

  3. #33
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Piter663 zadania z uzyskaniem konkretnej prognozy produkcji lubią się przycinać. w wypadku kiedy masz wszystkie podpunkty zadania na zielono i nadal nie zalicza, należy wyłaczzyć na chwilkę budynki połączone z zadaniem (zeby prognoza produkcji spadła poniżej oczekiwanego poziomu), a za chwilkę ponownie je włączyć. powinno zaskoczyć.

    tego typu pytania polecam zadawać na kanale Pomoc, na pewno znajdzą się osoby, które pomogą

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zadanie Ważne drewno sosnowe

    Witam mam problem z tym zadaniem prosze o pomoc

    http://screenshot.sh/mMdJPJ4igXMlJ

    w linku jest ss i chciałem się zapytać jak to zrobic skoro mam wszystko na zielono i nie zalicza mi misji

  5. #35
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    wyłącz i włącz na chwilę któryś z budynków produkcyjnych potrzebnych do zadania (np. tartak), może zaskoczy

  6. #36
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zadnie zamula, mimo spełnienia warunków nie pojawia sie opcja zakończenia, spróbuj reloga, wejść na wyspę znajomego i wrócić, może zaskoczy inaczej pisz do supportu

  7. #37
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jest dokładnie tak jak piszą set2g i doradz. Zdarza się, że czasami zadanie zaliczane jest po czasie.
    Ostatnio edytowane przez EX_Persefona ; 01.04.2016 o 12:55 Powód: edycja treści

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.