Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: wazne drewno sosnowe

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie polega na tym, że wszystkie elementy które są w zadaniu (nie pamiętam dokładnie, ale chyba chodzi o leśników, drwali i tartaki) muszą dawać co najmniej wartość podaną w celu misji. Ma to niby nauczyć optymalizować produkcję. Jak są problemy, to trzeba pobufować elementy które są poniżej poziomu i powinno ruszyć. Problem może być gdy mimo bufów nie idzie uzyskać odpowiedniego poziomu (wtedy trzeba dobudować, lub upgreadować budynek). Jako, że miałem produkcje optymalną to te misje mi się z automatu zaliczyły (kilka bufów trzeba było tylko rzucić). Trudne to nie jest. Ja bugów nie miałem

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar wansyl
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Rozwiązanie jest proste wystarczy zatrzymać pracę kilku smolarzy i kilku drwali tak aby produkcja drzew i drewna była większa od zera, deski jak w zadaniu muszą być powyżej 360/12h.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    przynajmniej zero czyli drewno i drzewa na plusie obojetnie jakim, a deski na 360 minimum
    Ostatnio edytowane przez Bambulo ; 20.11.2012 o 18:10

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak zatrzymasz leśniczego (all) to będzie zaliczone drzewie a jak zatrzymasz drwala (all) to będzie zaliczone drewna jak zatrzymasz tartak to nie zaliczy tego o deskach
    a połączyć mi się nie udało na więcej niż 2/3 ale jak coś to dopisze

    Jak mówiłem tak i pisze poprawę Ok.
    -"Podsumowanie gospodarki"
    -"Materiały"
    -"Deski z sosnowego"
    -i produkcja leśniczych bliska złóżyciu drzew

    MASZ zrobić w "podsumowaniu gospodarki" by zużycie drzew(te które rosną w lesie) było takie jak ich sadzenie!!! Użyj chaty leśniczego...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 10.05.2015 o 19:36 Powód: połączenie postów

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja tez mam z tym problem ;/

  6. #16
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    problem to wy macie z logicznym myśleniem, tylko tyle lub aż tyle

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    zatrzymajcie pokolei smolarzy pozniej drwali i zbuffujcie chaty leśnika i po chwili powinno zaliczyc zadanie. Jezeli dalej cos nie tak to w statystykach sprawdzcie czego macie na minusie tzn na czerwono ze strzalka w dół - i te rzeczy trzeba dobudowac aby zwiekszyc wydajnosc badz ulepszyc istniejace budynki. Wszystko juz zostalo opisane.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    zadanie=wazne drewno sosnowe=problem:(

    ja mam problem z wazne drewno sosnowe.z pierwszym zadaniem.osiagnij produkcje drewna iglastego na poziomie 0/12g.mam wszystko wylaczone drewna deski na 0 juz 48 godzin i nicpomocy!!!!jak uda mi sie zaliczyc te na 0/12 to wylacza produkcje 360/12.i tak se skacze j niemoge naraz zlapac obu narazmasakra

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Mała podpowiedz w tym zadaniu nie ma być 0/12h tylko minimum 0/12h czyli produkcja ma być na plusie.Premiuj produkcje wstrzymuj niepotrzebne do zadania zużycie.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra

    Zadanie "Ważne drewno sosnowe"

    Daje obrazek.




    I mam pytanie
    Jak to zrobić? proszę o odp

    Dziękuje

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.