Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Zadanie głowne

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zadanie głowne

    Tytuł zadania "wiecej jednostek'-Nowe plany: Osiągnij wartość produkcji brązu na poziomie 0/12 godz.
    Zatrzymałem wysztkie piece do produkji brązu i nic. Wie ktoś o co chodzi??

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    skoro zatrzymałeś piece do produkcji to jak chcesz zaliczyć////wartość produkcji brązu ? piece produkują przecież, pamiętaj że brąz pobierają miecznicy i ślusarze= wstrzymaj chwilowo te budynki aby zaliczyc i bufuj piece do produkcji
    Ostatnio edytowane przez asker78 ; 15.11.2012 o 13:55

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Zatrzymaj wszystkie warsztaty zuzywajace braz a nie produkcje brazu.
    Popatrz sobie w statystykach - pewnie produkcje brazu/12h miales na czerwono

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale miecznicy pobierają i ślusarze i jesteś na minus a nie na 0.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ale to jakaś bzdura. Nie da rady zrobić zadania "ważne drewno sosnowe". jeśli zatrzymam produkcję wszystkiego związanego z użyciem drewna iglastego- mam dwa zadania na zielono, ale nie osiągnę wtedy produkcji tego drewna na poziomie 360/12h bo sie to wyklucza (a trzeba mieć wszystko na raz (3 zadania)). Poza tym dlaczego jeśli mam osiągnąć wartość produkcji drewna iglastego PRZYNAJMNIEJ na poziomie 0/12h, to jak mam 1k/12h to tym bardziej powinno zaliczyć mi zadanie... komuś coś się rąbnęło chyba...

  6. #6
    przemek480
    nei zatrzymujesz chat drwali, wtedy produkcja powyzej 0 szt/12h, zobacz ile mas zchat leśnika, czy nie za malo
    ja miałem za mało i jednej pozycji nie mogłem osiągnąć (więcej wicinali drzew drwale niż leśnik sadził - i to miałem na minusie), wystarczylo dąc pręmię na chatę leśnika i wszystko na zielono

  7. #7
    Poznańczyk
    a wystarczy zbuffowac całą linię produkcjyjną i po zadaniu

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    no dzięki, poszło, ale zamieszane jest ostro :/

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    Mam zadanie:"Nowe plany" w którym miałam osiągnąć wartość produkcji węgla na poziomie 0/12h - ok.; mieć w posiadaniu 8000 narzędzi - ok.; osiągnąć wartość produkcji narzędzi na poziomie 1200/12h - ok.; ale jak mam osiągnąć wartość produkcji brązu na poziomie 0/12h w tym samym zadaniu i jednocześnie mieć zaliczoną produkcję narzędzi i brąz na 0, skoro brąz jest potrzebny do produkcji narzędzi? :-) Mogę wyłączyć albo jedno albo drugie osiągnąć, jednocześnie nie ma jak.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można, wystarczy rzucić premię na piece miedzi.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.