Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Zadanie głowne

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki za podpowiedź. :-)

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu nie ma już głównych zadań, w których za dotarcie na następny poziom dostawało się klejnoty? Gra bez tego zrobiła się trochę bezsensowna nie sądzicie?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak się nazywa drugie zadanie od króla? Bo mi się tłoczno zrobiło w księdze zadań i nawet nie zarejestrowałam, które zadanie dostałam razem z listem na skrzynkę. A chciałabym wiedzieć, które muszę zrobić, żeby król wysyłał mi następne zadania (btw - jest jakiś termin ważności zadań?)

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    mam lvl 30 mialem niedawno czyli kilka godzin temu 29 i nie da sie juz wykonac moim zdaniem wyzwol swoje wlosci a dokladnie pod zadania wiecej wlosci gdzie potrzeba miec lvl miedzy 15-30 to akurat mam ale zbadane wlosci musza byc 3 a ja na 30 poziomie mam zbadane wszystkie wiec misjia nie do ukonczenia co wiaze sie z brakiem nagrody za zadanie glowne przygoda oraz 2x zaciag

  5. #15
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez virtualgirl89 Zobacz posta
    Czemu nie ma już głównych zadań, w których za dotarcie na następny poziom dostawało się klejnoty? Gra bez tego zrobiła się trochę bezsensowna nie sądzicie?
    Nie ma zadania żeby zdobyć lvl, ael nagrody za to są - pojawia sie takie specjalne okno z info że udało się zdobyć kolejny lvl i otrzymujesz nagrody. Co do tego czy nagrody są takie same czy inne to nie wiem bo nie dostałem jeszcze odpowiedzi, jeśli coś będę wiedziała to napiszę.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja mam zupełnie inny problem - żeby ukończyć "Podstawy poszukiwacza przygód" musze ukończyć zadanie "Czas nap ierwszą przygodę" - czyli ukonczyć "Łowcę nagród". Szkoda tylko że to przygoda z samouczka, którą zrobiłam już 3x razy i to wieki temu. I co teraz?

  7. #17
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Delgada: problem samouczka przewija się w innym temacie, ale przygoda powinna pojawić się w gwieździe, jeśli jej tam nie ma to proszę zgłosić się do supportu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.