Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Sorki jeśli już było,ale...

  1. #1
    Osadnik Awatar seiko
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia

    Sorki jeśli już było,ale...

    Moje refleksje...

    główna wada - interfejs handlu - jego największa bolączka:

    - sortowanie. Sortowanie (sortuje najczęściej po ofercie) działa TYLKO dla pierwszej strony wyników. Przejście na kolejną stronę wyników daje niestety nieposortowane rezultaty. Nie muszę chyba pisać jakie czynności wykonać, by spowodować opisany błąd, bo najczęściej nie występuje on tylko przy pierwszym wyszukiwaniu i to pod warunkiem, że zaznaczymy tylko 1 kategorię wyników...

    - zmiana widoku po dokonaniu zakupu. zakładając, że sortowanie działa bez zarzutu, a ja chciałbym kupić duuuużo jakiegoś produktu. NIESTETY! po każdej sfinalizowanej transakcji okno z ofertami odświeża się i całe sortowanie szlag trafia. moim zdaniem powinno pozostać w miejscu w którym skończyłem je przeglądać.


    Mimo swoich niesamowitych zalet w porównaniu z poprzednikiem - opisana wada sprawia, że Waszego "usprawnionego" handlu trudniej jest używać, niż poprzedniej, niedopracowanej wersji (przynajmniej z punktu widzenia kupującego)
    Ostatnio edytowane przez seiko ; 15.11.2012 o 05:47

  2. #2
    Osadnik Awatar Ludwig47
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Właśnie w tej chwili jest wgrywany patch , no proszę cie Czytanie nie boli... narzekaj po patchu ;p

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sortowanie działa i działało, trzeba tylko kliknąć oferta, koszty i jeszcze raz oferta. Wtedy do końca wszystko jest posortowane.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.