Zobacz wyniki ankiety: Dźwięk standardowo wyłączony

Głosujących
8. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    7 87.50%
  • A niech brzęczy te cholerstwo

    1 12.50%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wyłaczyć ten hałas

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wyłaczyć ten hałas

    Witam

    Czy jest jakiś sposób by przy włączaniu gry z głośników nie wydobywała się te upiorne dźwięki? Jakaś muzyka i inne popiardywania? Wkurza mnie to strasznie, gdy właczam gre, i musze szybko wyłaczyć dźwięki bo zaraz będzie ten hałas. Czy te "dźwieki" nie mogę być standardowo wyłączone, a jeżeli ktoś chciałby sobie tego czegoś posłuchać to by sobie włączył?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    masz takie przyciski pod awatarem do wyłaczania dźwięku i muzyki.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, ale standardowo ten hałas jest włączony. Często włączam przeglądarkę i nie siedze przy komputerze. W tym czasie wczytują się ostatnio otwarte strony min z gra. No i ten upiorny hałas się włącza. Muszę pędzić do komputera by to coś wyłączyć. Dobrze by było gdyby ktoś kto bardzo pragnie by mu zgłosników bębniło te coś, mógł to sobie właczyć jeśli chce.
    Rzeczy dziejące się w przeglądarkach nie mogą same z siebie hałasować. Już nawet reklamy mają w standardzie wyłączony dźwięk.
    Settlersi tez powinni mieć standardowo wyłączony dźwiek.

  4. #4
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety nikt o tym nie pomyślał , a co do dzwięków w reklamach to chyba mało reklam widziałeś jak do tej pory ... Na stronach typu onet.pl,interia.pl , ... są reklamy z włączonym dzwiękiem

  5. #5
    Osadnik Awatar Maghemit
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Kolonia
    Ja korzystam z Irona (chrome v2) i u mnie zapisuje się automatycznie takie, jakie zostawię z poprzedniej gry. Co do dźwięków to przydałby się SUWAK GŁOŚNOŚCI do obu typu dźwięków.

  6. #6
    Osadnik Awatar Myvu
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    191
    Serwer
    Kolonia
    Polecam przeglądarkę MAxthon, tam zapisuje ci ustawienia

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Używam Google chrome 23 i jak wyłączę ten dźwięk muzyki to tak już mam, dopiero kiedy wyczyszczę przeglądarkę to ponowie się włącza, więc może problem jest z twoją przeglądarką, że nie zapisuje tego ? a może używasz tryb który nie zapisuje niczego takie incognito jak w chromie

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    sprawdzane na operze, ie, chrome i firefoxie - wszędzie zapamiętuje usatwienie wyłączenia dźwięku...

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba ze wyczyscisz pamiec podreczna / logujesz sie z innej przegladarki/ PC to bedziesz mial ustawienia standardowe przy logowaniu, czyli muzyka jest ON

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Armageddon88
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Czas zainstalować najnowszą wersję przeglądarki, coś mi się wydaje że korzystasz z jakiejś starej ponieważ osobiście u mnie wystarczy wyłączyć raz i nic tylko cieszyć się tygodniami spokoju, bez żadnego dźwięku.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.