Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: Nowe pakiety startowe

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Nowe pakiety startowe

    Z racji ze w wątku nowości i ogłoszenia pisać nie można chciałbym zadac pytanie tutaj na temat tych pakietów a mianowicie co w nich jest wartego odpowiednio 160 i 400zł bo nie bardzo rozumię. W 1 mamy 4000 diamentów i wikingów co kosztuje poniżej 80zł.
    W 2 pudełku 4000 diamentów 2 razy nowych wikingów (z tego co widzę to pewnie są tacy sami jak starzy tylko oprawa inna plus te punkty i zadania - przyjmijmy że są warci po 1200 diamentów x2), generał przewodzący 220 żołnierzom kolejne 4000 diamentów (to tylko moje założenie ale napewno nie powinien być wart wiecej a pewnie jest wart jeszcze mniej) i jakies "pierdoły" typu pocztówka czy wydrukowane mapy taktyczne. Same diamenty są warte jakies 160zł - 10200 diamentów. Swoją droga ciekaw jestem ile beda kosztowały szczególnie ta edycja specjalna?
    PS mam nadzieje że dział odpowiedni
    Ostatnio edytowane przez Riddick1500 ; 08.11.2012 o 00:38

  2. #2
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a skad te ceny masz 160 i 400? ;p

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisze na pudełkach

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    *rozumiem, *jest napisane :P

    No cóż, widać mapy taktyczne są po 8 dych
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  5. #5
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na starym byla wartosc szacowana na 125 wiec pewnie przywala 49 i 129 (lub promocyjnie 99 ;p)

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ceny z europy :

    The Standard Edition will be available for € 24.99 (£ 19.99) and loaded with extra content for a total value of over € 40 (£ 35).

    Ja szacuje w PL biorąc pod uwagę ceny w europie poprzednich pudełek i ceny u nas, oraz już podane ceny w Europie tych nowych pudełek, że :

    nazwijmy to "mały" w Empiku pewnie coś ok 39.99
    a "duży" 99.99 no ale moze tutaj biorąc pod uwagę że różnica w europie będzie maks x2 więc u nas może być 79.99 ale zdziwiłbym się na plus jakby tak było.

    Aha za podanie tych cen dostałem BANA na G-1 więc i zapewne zaraz tutaj dostanę

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    Aha za podanie tych cen dostałem BANA na G-1 więc i zapewne zaraz tutaj dostanę
    lol, z jakiej paki? o_O Czyli to co opowiadają o modach to jednak nie takie zupełne fantazje, chyba, że wplotłeś te informacje w jakąś wiązankę
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ManoloPL a nie przypadkiem na g7 bo tam widziałem że pisałeś zresztą mnie odpisywałeś tez

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zrobią pakiety za drogie to będą zawalały tylko pułki i mało kto będzie kupował. A jak zrobią tańsze to marudzą że wszystko ludzie wykupią. Tak nie dobrze i tak nie dobrze. Ludzie to chcieli by zarabiać po 1mln Euro od jednego pakietu chyba.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale potem jakoś na G-1 sie znalazłem i oczywiście o wszystkim tam rozmawiają no i bany lecą a za co ?? że ceny podałem , toż to moja córka powiedziała Tato LIPA to pudełko exclusiv ja chciałabym weterana w pudełku a nie marmur, którego mam pełno.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.