Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: "Bug drewna iglastego" ciągle nie naprawiony.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat

    "Bug drewna iglastego" ciągle nie naprawiony.

    Dzień dobry, pisałem do suportu, obiecano ten bug naprawić, ale nic z tego. Chodzi o "bug drewna iglastego" ujawnijący się w ten sposób, że mimo dużej nadprodukcji bali (+1200) nad zużyciem przez smolarzy, łukmistrzów i tartaki, mimo zielonej strzałki w górę w podsumowaniu gospodarki - zapasy ciągle spadają (liczba przy strzałce).

    Wcześniej można było ominąć bug wyłączając całkowicie produkcję łuków. Przestałem produkować łuki, ale polepszyłem 2 smolarzy i 2 drwali. Nadprodukcja drewna iglastego wynosi ok. 1k (+950), ale jego zapasy ciągle spadają - jest to stałe zjawisko.

    Proszę o naprawę albo choć wyjaśnienie. Błąd jest poważny.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a jak jest z sadzeniem drzew? też masz na plusie? bo jak jest spory minus i np w jednym pieńku jest 1 lub 2 drewna a idzie drwal 5lvl to system liczy, że on 5 przyniesie a on 2 utnie tylko (albo gorzej jak dwóch naraz tam pójdzie...) i przy dużych niedoborach masz takich sytuacji dużo i stąd przekłamanie.

    U mnie przy ok 20 drwalach 5lvl i 15 4lvl jak było -5k sadzenia to system pokazywał niecałe 1k/12h na plus a ubywało 500/h a przy -2k już było ok.
    Ostatnio edytowane przez strach ; 01.11.2012 o 18:05

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Galart
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Zgadzam się z przedmówcą. Ja miałem 4k na plusie i spadało, więc coś jest nieteges
    Ostatnio edytowane przez Galart ; 01.11.2012 o 18:00

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Strach: Moja wyspa jest szczelnie zarośnięta, pełno drzew, większość moich drwali to 2 poziom (tylko3 trzeci). Nadprodukcja bali wynosi +1050, a zapasy (przy zielonej strzałce) i tak spadają. To jest błąd.
    Ostatnio edytowane przez Refne ; 01.11.2012 o 18:09

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a to faktycznie coś nie tak jest

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Refne Zobacz posta
    Strach: Moja wyspa jest szczelnie zarośnięta, pełno drzew, większość moich drwali to 2 poziom (tylko3 trzeci). Nadprodukcja bali wynosi +1050, a zapasy (przy zielonej strzałce) i tak spadają. To jest błąd.
    tu nie chodzi ile drzew masz wizualnie.
    masz male lev lesnikow duze drwali lesnik lev 2 leci sadzi 2 (widzisz drzewo) przylatuje drwal 5 lev i zbiera 2 (a podsumowanie widzi jakbys zebral 5)

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Galart
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Co nie zmienia faktu że błąd istnieje

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Draxopix: jeszcze raz powtarzam, że nie mam żadnego drwala na 5 poziomie, ani na 4, zresztą. Większość to 1 i 2 poziom, tylko trzech jest na trzecim. Mam pełno leśników i dużą nadprodukcję, a spadków zapasów nie sposób powstrzymać (przy już wyłączonych łukmistrzach!).

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Galart
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    Mam 35 drwali i ok 50 leśników - all 4-5 lvl - problem nie lezy w kwestii sadzenie/ścinanie

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Poprawki podsumowani gospodarki najwcześniej chyba wejdą 15 listopada razem z resztą nowości.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.