Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: "Bug drewna iglastego" ciągle nie naprawiony.

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez karan-ruth Zobacz posta
    ....razem z resztą nowości.
    To będą jakieś nowe bugi?

  2. #12
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Galart Zobacz posta
    Mam 35 drwali i ok 50 leśników - all 4-5 lvl - problem nie lezy w kwestii sadzenie/ścinanie
    wszyscy drwale i leśnicy powinni mieć ten sam poziom a każdy leśnik powinien sadzić swój osobny pieniek i wszyscy powinni być w jednym miejscu skupieni.

    A statystyka kłamie bo wyliczona jest ze stanu w danej chwili, a twoi drwale łażą po całej mapie do pieńków.

    A gdy drwal 4 lev ścina pieniek w którym są 1, 2, 3 drewna to niestety wychodzi pusty i zanosi do magazynu 0 pieńków.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 02.11.2012 o 02:28

  3. #13
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma żadnego błędu ..... macie poprostu leśników na minusie i mimo drwali na plusie zapasy topnieją, bo produkcja drewna jest uzależniona od wielu zmiennych (tj. drogi drwali z budynku do złoża, itp.). Wszystko jest uzależnione od USYTUOWANIA budynków względem siebie i złóż. Błąd leży TYLKO po stronie użytkownika.
    Ja mam 14 drwali i 16 leśników (każdy na 4 lvl), produkcja jest na plusie i faktycznie przyrasta w magazynie.
    Zmieńcie ustawienie budynków to od razu zobaczycie różnice.

    Myślę, że nie ma sensu więcej siać paniki i sugeruję zamknąć temat.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie było tak, że jak miałam drwali lvl 4 a leśników lvl 3 to faktycznie nie zgadzało się to, co było widać w podglądzie z faktyczną produkcją. Kiedy podniosłam leśników na poziom 4 od razu się poprawiło - szacowana w podglądzie produkcja się nie zmieniła, ale "magicznie" drewna zamiast ubywać zaczęło przybywać. Zgadzam się z przedmówcą, trzeba po prostu mieć te budynki na tym samym poziomie, wtedy nie ma problemów. Inaczej faktycznie drwal, który jest "liczony" na ścięcie 4 bali przynosi za każdym razem 3 i się to nie zgadza. To, czy chodzi o poziom 2, 3 czy 4 nie ma znaczenia - tak długo, jak poziomy położonych obok siebie budynków się różnią, zawsze będą różnice w przewidywaniach i realnej produkcji.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie bardziej interesuje czy wreszcie zlikwidowano bug z klonowaniem premii.

    To jest kluczem do tego czy granie tutaj ma jeszcze jakikolwiek sens .

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bug drewna iglastego jest znany od wielu miesięcy , opisywany zresztą na forum.
    Dokładnie zbugowany jest obszar s2 , objawia sie to tym ,iz gra nie wyświetla tam pieńków, pomimo ze drewo tam dawno już jest wycięte
    Można to bardzo prosto sprawdzić wyłączając na chwilke drwali na s2, jesli produkcja nie spada, to znaczy że nie masz dam drzew tylko pienki.
    Wyjscia są dwa , albo dodajesz na s2 chaty leśnika w "ciemno", lub przenosisz wszystkich drwali na s1, s4, s7.
    Ja skorzystałem z ostatniego rozwiązania, przynajmniej mam natychmiastową "wizualna kontrolę " nad znikającymu drzewami.
    W tym momencie podgląd gospodarki podaje prawdziwe informacje, wcześniej miałem parę k nadprodukcji na 12 h ,a z balami byłem ciągle na minusie.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdzam. Po wycofaniu drwali iglastych z 2 strefy problem zniknął. Czyli bug jest ciągle do naprawienia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.