Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Uwaga

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia

    Uwaga

    Przestrzegam przed gildą 3in1. Jako założyciel SL xjoanna namówiła mnie to zlikwidowania gildia (członkowie odchodzili) gdy zlikwidowałem gildie xjoanna założyła 3in1 a gdy chciałem wstąpić okazałem się be....szkoda że gdy za darmo dawałem surowce to byłem super....

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przeczytalem chyba ze 3 razy, ( bo na wiecej nie bylo mnie stac) , ale i tak nie zrozumialem.
    Jak juz cos wypisujesz ,postaraj sie prosze , by bylo to zrozumiale dla odbiorcow.

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    wawker..nie ja zakładałam SL..tylko Ty...
    jesteś żałosny...sam zlikwidowałeś gildię...po moim odejściu..
    bez słowa...wyjaśnienia wyrzuciłeś wszystkich członków..
    sam wiesz że nie byłeś dobrym szefem gildii..więc nie dziw się że gram na własny rachunek...ale z ludźmi, z którymi się dogaduję...z Tobą było to..niemożliwe..
    odreagowujesz bo nie grasz z nami w Gildii?
    pokazujesz właśnie swój poziom..
    Ostatnio edytowane przez xjoanna ; 03.11.2012 o 20:09

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Wawker jadę do muzeum w poniedziałek, zgadnij którego?
    Ostatnio edytowane przez GALL39 ; 03.11.2012 o 20:23

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ...
    Ostatnio edytowane przez asker78 ; 16.11.2012 o 00:01 Powód: do usiniecia

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Aśka ma racje w 100% serio fajnie mi się grało z wawkerem, tydzień temu wróciłęm z 5 dniowego urlopu i pyk gildii brak. Może miał focha ale mnie zdrażnił bez słowa wyjaśnienia rozwalił ponad pół roku naszej pracy ( z z tymi surkami dla mnie ściema jak zawsze czymś się dopłacałem)
    Aaa najważniejsze chyba, jak będąc dorosłym facetem można być namówionym do czegoś (wysoki sądzie zabiłem tego człowieka bo namówiła mnie do tego koleżanka) co to kużwa za wytłumaczenie z piaskownicy" bo mnie namówił "Jak ci ktoś każe wskoczyć w ognisko to też wskoczysz bo cie namówi
    Ostatnio edytowane przez trewi ; 03.11.2012 o 20:49

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ......
    Ostatnio edytowane przez asker78 ; 15.11.2012 o 23:57 Powód: do usunięcia

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Marthaa
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Po pierwsze uważam, ze pranie prywatnych brudów byłych członków SL jest kompletnym *****nym wymysłem. Nie boję się tych słów, ale taka jest prawda. Nie mam zamiaru nikogo bronić ani nikomu nawrzucać. Krótkie wytłumaczenie się jednak tu przyda, bo wiem, ze wawker teraz każdego ma zablokowanego w grze, więc moze chociaż tutaj coś zrozumie. Nikt nie odszedł od Ciebie tylko właśnie TY bez żadnego uprzedzenia Nas wywaliłeś z gildii. Ja podobnie jak trewi weszłam po krótkiej przerwie i uj wie o co kaman... Żadnego wyjaśnienia, a szkoda bo myślałam, ze w gildii SL chodziło o wyjaśnianie wszystkiego na spokojnie. Nikt też nic nie wiedział o Waszej kłotni itp W każdym razie ja się o niej dopiero dowiedziałam jak poszłam do gildii 3in1... A poszłam tam, bo zauważyłam, ze jest tam większość starej gwardii, która liczyła się dla mnie najbardziej. Plus byłam pewna, ze będziesz z Nami. Kurde jakby nie patrząc spędziłam trochę czasu w rozmowach przez pół roku z ludźmi, których na serio polubiłam, więc dlaczego teraz miałabym z nich zrezygnować? Zwłaszcza, ze nie ma konkretnego powodu? Nie rozumiem walki między xjoanna a wawker, jednak myślę że lepiej stworzyć prywatną konferencje z każdym, ważnym członkiem byłej gildii SL niż **** sobie po kątach jak małe dzieci.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar gandalf266
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Pierwszy opuściłem gildię. Później to się zaczęło, nie wspomnę tego, ile razy na privie zostałem chamsko potraktowany przez człowieka, który założył ten post.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.