Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problemy z klejnotami za kase. Oswieci mnie ktos?

  1. #1
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problemy z klejnotami za kase. Oswieci mnie ktos?

    Czy ktos mial podobny problem?
    Opisuje:
    Zona chciala mi zrobic prezent. Weszla do odpowiedniego okna i kupila klejnoty. Mialy zostac dodane do mojego konta.
    Niestety, weszly na jej.
    Ok, mysle sobie, moze cos sie poj***lo; przeciez to nic nowego bo ciagle cos dziala zle...
    Nastepna transakcja (innego dnia). TO SAMO!
    Proba zaladowania klejnotow z mojego konta na Jej karte - NIE DA SIE.

    Gdyby sie jeszcze dalo zrobic normalny prezent. TEZ NIE!
    Nie da sie wyslac komus w prezencie np pozwolen czy manufaktury. O co mnie wlasnie chodzilo.
    Ktos sens takiego dzialania moze wyjasnic?

    Nie odsylajcie mnie do supportu bo juz tam napisalem.
    Profilaktycznie, bo nie sadze zeby oni TA SPRAWE jakos naprawili. Niby jak?
    Funkcje takie jak zwiazane z realna kasa powinny DZIALAC. Czy ludzie odpowiedzialni za to to skonczone durnie?
    A moze cos sie znowu popie**** i bedziecie przepraszac?
    Nie przepraszajcie - POPROSTU PRZESTANCIE OSZUKIWAC i OKRADAC LUDZI. Latwiej, przyjemniej i z korzyscia dla wszystkich stron.
    Pozdrawiam Was (piiiii) (piiii) (piiii)

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    134
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kupowałem klejnoty 2x przy użyciu przelew24 mTransfer, cała operacja trwała kilka sekund i klejnoty były na moim koncie. Może podczas płatności zostało coś źle wybrane, nie mnie oceniać. W tej grze już widziałem tyle niestworzonych rzeczy wypisywanych przez ludzi.. Wystarczy powoli, na spokojnie wszystko przeprowadzać i żadne z opisanych problemów nas nie spotkają.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    korzytsajcie z róznych przegladarek, albo i nawet pc'tow wtedy nie bedzie takiej możliwosci zeby klejnoty powedrowały na inne konto.
    A następnym razem, (o ile on bedzie) sam sobie doładuj, i nie kłopocz żony.

  4. #4
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    korzytsajcie z róznych przegladarek, albo i nawet pc'tow wtedy nie bedzie takiej możliwosci zeby klejnoty powedrowały na inne konto.
    A następnym razem, (o ile on bedzie) sam sobie doładuj, i nie kłopocz żony.
    Czekam na nowa karte. Stad akcja z karta zony. Z reszta...kogo to z jakiej karty? Przegladarki te same. Komputery dwa rozne, ale nie widze zwiazku. Co ma do tego producent kompa?
    Uwazam ze to jest zj****e i tyle.
    A sprawa ilosci (calych szesciu opcji) prezentow z konta A na konto B w zakladce Architekt to komedia. Jak dla mnie to czlowiekowi odpowiedzialnemu za taka wtope nalezy sie zakaz zblizania nawet do kalkulatorow.

    EDYCJA
    To moze ktos mi wskaze miejsce gdzie jest napisane, najlepiej przy mozliwosci danej operacji, ze wymagane sa, nie wiem: inne komputery (lub te same), dwie rozne przegladarki (lub te same). No nie ma, zaden gjeniusz na to nie wpadl...
    Ostatnio edytowane przez Bluznierca ; 29.10.2012 o 14:21

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy twoja żona zalogowała się na twoje konto? Jeśli w przeglądarce była zalogowana na twoim koncie to bez problemu powinieneś otrzymać klejnoty. Ale popieram
    set2g
    - korzystajcie z różnych komputerów choć do przeglądarek nie jestem w stanie powiedzieć czy to jest skuteczne.





  6. #6
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bluznierca, wszystko wskazuje na to, że płatności zostały wywołane podczas gdy to konto żony było "zalogowane" - to by wyjaśniło opisaną sytuację. Jednak z poziomu forum na pewno nie da się tego wyjaśnić, należy skontaktować się z Supportem.

  7. #7
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Bluznierca, wszystko wskazuje na to, że płatności zostały wywołane podczas gdy to konto żony było "zalogowane" - to by wyjaśniło opisaną sytuację. Jednak z poziomu forum na pewno nie da się tego wyjaśnić, należy skontaktować się z Supportem.
    Zgadza sie. Byla zalogowana u siebie i chciala mi wyslac prezent. Chyba logiczne ze musiala byc zalogowana zeby to zrobic. Korzystamy z dwoch roznych (zawsze) komputerow.
    Ps. Chyba nikogo nie zaskocze ze support milczy jak zaklety....

  8. #8
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hahahaxD ale nieziemsko się uśmiałem

    Cytat Zamieszczone przez Bluznierca Zobacz posta
    Zona chciala mi zrobic prezent. Weszla do odpowiedniego okna i kupila klejnoty. Mialy zostac dodane do mojego konta.
    Niestety, weszly na jej.
    Nie ma takiej opcji Pomyśl logicznie, kupując klejnoty chciałbyś, aby dodało je do innego konta będąc zalogowanym na swoim ??:> W jaki sposób system miałby także rozpoznać, że klejnoty mają właśnie powędrować do tej osoby?? Wylosować z puli graczy??:> System doładowuje klejnoty osobie, która obecnie jest zalogowana i tyle. Mając te klejnoty na koncie nie można samych klejnotów dalej przekazać.

    Cytat Zamieszczone przez Bluznierca Zobacz posta
    Proba zaladowania klejnotow z mojego konta na Jej karte
    Na jaką kartę??:> Klejnoty to wirtualna waluta premium w TSO, gdzie to niby chcesz ładować?? :>

    Cytat Zamieszczone przez Bluznierca Zobacz posta
    Nie da sie wyslac komus w prezencie np pozwolen czy manufaktury. O co mnie wlasnie chodzilo.
    Ktos sens takiego dzialania moze wyjasnic?
    Zgadza się. Przedmioty które mają ograniczoną liczbę nie można nikomu przekazać. W bardzo łatwy sposób można się zorientować czy coś ma limit, wybierając tą opcję po prawej stronie, na wysokości nazwy powinna widnieć czerwona "chmurka" a w niej na biało cyfra określająca ilość przedmiotów możliwych do wykupienia. Brak czegoś takiego sugeruje, że ten przedmiot nie ma limitu, można go kupować ile chcemy, lub obdarowywać ludzi ilością jaką chcemy.

    Limity zostały wprowadzone, z prostego powodu, aby dać szansę graczom którzy nie wydaja pieniędzy, aby udogodnienia jakie zostały wprowadzone graczom wydającym pieniądze, nie stworzyły sytuacji "kto wyda więcej ten ma lepszy start".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.