Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Logowanie

  1. #1
    Babelek

    Logowanie

    Kiedy skonczy sie ta zabawa z tym ciaglym wylogowywaniem. Czy te gre obsluguja jacys nieuki i tumany?

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O jakim wylogowywaniu mowa? Era wyrzucania z serwera się skończyła i obecnie jest to wyjatkowa sytuacja która nie dotyczy większości graczy, a raczej obecnie moze być spowodowana problemami po stronie użytkownika (Osobiście nie mam takich problemów, a jak w 2 zakładce uruchomię serwer testowy to na grze wyłącza mi czat - wniosek: wina po stronie przeglądarki / dostawcy internetu).

    Pozdrawiam
    MOD_Zakrecony

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdzam: od paru dni u mnie również zrywa połączenie. Wczoraj stało się to około 30stu razy. Wyjątkowo irytujące.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tym wylogowywaniem to chyba zależy od przeglądarki zauważyłem ze jak siedzę na Mozilli to nie wywala ale jak uruchomię na google chrome to w ciągu godziny potrafi i 2 razy wywalić z gry. Może to jest także związane z aktualizacja przeglądarki i javy bo chrome dawno już nie aktualizowałem.

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co do tej przeglądarki to niekoniecznie, moje obserwacje na przeglądarkach wyglądają następujaco:
    Firefox: flash zawiesza karte co prowadzi do "braku odpowiedzi" całego firefoxa (zaczynałem od ff ale co 2minuty DC - maj tego roku, obecnie ok)
    Chrome: problemy z polskimi znakami
    Opera: Bardzo długie wczytywanie gry (grafika na początku potrafi wczytywać się nawet 7minut a do czasu wczytania nic nie można zrobić)
    IE: mając kilka kart i zminimalizowaną przeglądarke to po wybraniu zakładki z grą bezpośrednio z paska start nie ma możliwości przesówania mapy dopiero po zmianie karty na inną i powrocie na kartę gry można przesówać mapę

    To są moje obserwacje przeglądarek, u każdego mogą być inne (MakCorporation ma lepiej na ff niż chrome, ja odwrotnie),to będzie zawsze indywidualna sprawa każdego z graczy - inna przeglądarka, inna wersja flasha, inny internet.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Babelek
    To dlaczego mnie nie wywala z innych gier tego samego typu ( Ogame i Ikariam ) gram na roznych przegladarkach i wszedzie wywala. Na Ogame i Ikariam moge byc zalogowany i miesiac i pieknie chodzi, a tu caly czas tylko wiadomosc polaczenie zerwane i s....e w banie. Moze to Wy postaracie sie dobry sprzet a potem dajcie pograc, bo psujecie opinie polskim specom .

  7. #7
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    musisz się przyzwyczaić, czasami i kilka dni nie wywali a czasem kilkadziesiąt razy dziennie ale my do tego przywykliśmy.
    To że inne gry sobie z tym lepiej radzą to też wiemy bo ja nie spotkałam 2giej takiej gry przeglądarkowej z którą bym miała tyle problemów a na pewno nigdzie nie musiałam czyścić przeglądarki bo w innych grach sobie radzą bez tego ale widać tutaj są informatycy programiści może dopiero się uczą programowania.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowy Świat
    "...nie ma możliwości przesówania mapy dopiero po zmianie karty na inną i powrocie na kartę gry można przesówać mapę..."
    Panie Mod, słownik j.polskiego...horror
    Ostatnio edytowane przez CryWar ; 30.10.2012 o 09:25

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Agata13 Zobacz posta
    musisz się przyzwyczaić, czasami i kilka dni nie wywali a czasem kilkadziesiąt razy dziennie ale my do tego przywykliśmy.
    To że inne gry sobie z tym lepiej radzą to też wiemy bo ja nie spotkałam 2giej takiej gry przeglądarkowej z którą bym miała tyle problemów a na pewno nigdzie nie musiałam czyścić przeglądarki bo w innych grach sobie radzą bez tego ale widać tutaj są informatycy programiści może dopiero się uczą programowania.
    Uwierz mi są takie gry, nawet jeszcze bardziej zbugowane i pełne błędów. Ta gra w porównaniu z nimi wypada naprawdę dobrze.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Babelek: niestety złe porównanie, ogame czy ikariam to gry html, a TSO jest grą opartą na flashu. No i z tego co pamietam to tamte gry nie mają czatu w grze (może coś sie zmieniło od czasu jak przestałem grać), dlatego tu sprawdzaje jest co chwilę połączenie z serwerem, jeśli go nie ma (bez różnicy po której stronie jest wina) to nie ma możliwosci gry, oczywiście w tamtych grach jeśli coś klikniesz a nie masz internetu to też otrzymasz infomacje ze strona jest niedostępna co jest równoznaczne z brakiem możliwości gry.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.