Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: ofety po przerwie technicznej

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Saimon
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Kylar_Slyterin, przywrócone przedmioty pochodzą z ofert handlowych z przeszłości (oferty te "zaginęły", jednak skrypt uruchomiony podczas konserwacji je przywrócił) - to nie jest błąd. Dodatkowo, obawiam się, że programiści nigdy nie zaglądali na forum - nie takie jest ich zadanie.
    Nie do końca programiści zrobili to jak trzeba bo dużo ludzi do tej pory nie dostało swojego towaru ,a zdarzyło się tak ze dostali je Ci co nawet nie handlowali to chyba jest coś nie tak ?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zgadza się Forteca wróciła po wielu dniach wiszenia w próżni. Ale zasoby wystawione na handel podczas konserwy już nie.

    Dlatego jest tylko 1 rozwiązanie, które zacząłem stosować : tuż przed konserwą zdejmuje wszystko co mam na handlu.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja również dalej czekam na zaginiony silos i studnie która mi zniknela

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ToRsTeN Zobacz posta

    Dlatego jest tylko 1 rozwiązanie, które zacząłem stosować : tuż przed konserwą zdejmuje wszystko co mam na handlu.
    I to jest doskonale rozwiazanie bo w czasie konserwacji i tak sie nic nie sprzedaje to po co to ma wisiec na handlu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.