Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Znikajace silosy

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Znikajace silosy

    Witam pewnego dnia stwierdzilem ze niedlugo bedzie event hallowen'owy i zaczolem zbierac monety. Gdy event ruszyl kupywalem dynie za monety gdy mialem juz wszystko wykupione ze skrzyni postanowilem sprzedac dynie za silos pierwszy raz udalo sie nastepnym razem dynie poszly a silosa nie bylo. Stwierdzilem ze to jakis lag i napisalem do supportu "brak odpowiedzi" po glebszych namyslach stwierdzilem ze sprawdze moj problem jeszcze raz i niestety dynie zniknely a silosa nadal niema. A oto i screen potwierdzajacy ze sprzedawalem dynie za silos... http://screenshooter.net/3177057/ntemauo
    Prosze o wyjasnienie czemu moje 2 silosy zniknely?
    Z powazaniem:
    Bloodshed
    Nowa Ziemia

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziś miałem to samo - monet nie ma, silosu też. W historii też mam że kupiłem silos od gracza Tyyka:


  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Silos jest, tylko niewidoczny. Już ktoś pisał taki temat, tylko że nie tylko silosy są niewidoczne. Silos masz w gwieździe. Ale nie możesz go użyć. Ale możesz go sprzedać na handlu. Może uda ci się naprawić bug. Ale to musiałbyś sie dogadać ze znajomym np. z gildii. która ci go nie ukradnie. I kilka razy musiałbyś handlować w tą i w tą. Może pomoże. a jak nie, to musisz sprzedać na stałe, i kupić inny. Wydaje mi się ze to posunięcie byłoby najrozsądniejsze.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma go nawet jako widmo - z ciekawości chciałem wystawić ale nie da rady Odpowiedzi z support też nie ma żadnej Teraz nawet w historii już nie ma śladu po transakcji - screen tylko mi został. Coś czuję że wałek jakiś sprzedający zrobił bo i o tym czytałem.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety ale nie ma go w gwiezdzie wlasnie sprawdzilem mam nadzieje ze jak naprawia tego buga to sie pojawi czytalem troche forum i Xaar pisal ze przy nastepnym update powinny sie stracone rzeczy pojawic w menu gwiazdy tylko ze "powinno" moze nie wystarczyc no coz zobaczymy bo nie tylko ja mam taki problem a duzo wiecej ludzi

  6. #6
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bloodshed, pisałem o przygodach - zgadza się, podczas dzisiejszych konserwacji problem z nimi (zbyt wielu uczestników) powinien zostać naprawiony.

    Niestety nadal nie wiem nic o "niewidzialnych" przedmiotach (np. Silos). Gdy tylko się czegoś dowiem, od razu o tym poinformuję.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Mi support odpisał, że przy dzisiejszej konserwacji mój widmowy silos zostanie naprawiony. Może to nie będzie jednostkowa operacja tylko część większej całości.....

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiecie tak czytam te posty i czytam... I zastanawiam się po co ludzie kupują: Silosy, młyny czy opactwa skoro ( jeśli czytają Forum ) to wiedzą, że są takie oferty i można na tym tylko stracić. Tak budynki widma są na rynku i nie wiem po jakiego Grzmota ludzie kupują te budynki - jeśli oczywiście czytają forum... Chyba tylko po to aby zrobić test lub przekonać się na własnej skórze, że kupują "Widmo"





Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.