Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zadania Gildyjne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zadania Gildyjne

    Witam

    Spotkał się może ktoś z takim problemem ? :

    Jestem Liderem gildii, a od pewnego czasu nie widzę u siebie zadań gildyjnych.
    Jest to bardzo irytująca sprawa , gdyż nie mogę ich usuwać,a członkowie gildii
    już męczą się widząc 2 miesiąc te samo zadanie. Pisałem do supportu, niestety w temacie cisza od
    dłuższego czasu

    pzdr

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam dokładnie tak samo - do supportu pisałem również - odpowiedzi nie ma żadnej, mają to koncertowo w d... do tych pseudo-technicznych i tak nie dociera że brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi lekceważą graczy którzy ich w pewnym sensie finansują.
    Nie wiem, może napisać same bluzgi i inwektywy to ktoś łaskawie zwróci uwagę na problem.

    Szkoda że zepsuli ciekawie zapowiadającą się grę...

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zależy Wam na 164 PD w zamian za 400 stali? JA tam bym się nie przejmował.

  4. #4
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mortsith, już niedługo na polskich serwerach powinny pojawić się nowe misje gildii, wraz z nowymi nagrodami - obawiam się, że przed wprowadzeniem nowych rozwiązań nie ma co liczyć na poprawę. W związku z tym proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

    Lucassimus, warto przypomnieć, że Support nie pracuje w weekendy. Jeśli otrzymałeś potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, to odpowiedź też na pewno się pojawi.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jurek właśnie nie zależy (przynajmniej póki są one tak nie opłacalne ). Ale reszta członków z gildii ma zaśmiecone okno tymi zadaniami , a ja nie mogę ich anulować gdyż nie widzę ich u mnie w profilu. I ten fakt mnie troszku drażni, no ale skoro mówią, że nie długo to mam nadzieje, że nie długo

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Że weekend jest wolny to ok, ja czekam na odpowiedź już drugi tydzień, tak więc wyrabiam sobie zdanie na temat supportu (raczej nie pozytywne)

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Izet
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tez nie mam tych zadan jako lider gildii
    i smiem twierdzic ze ten bubel ktorymi one sa
    nie da sie nawet naprawic
    skoro nikt tego nie robi
    albo poprostu olali temat
    Szkoda tylko ze reklamowali to od dluzszego czasu i dali plame.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli kogoś to zainteresuje to napiszę co dostałam w odpowiedzi od supportu na temat problemu opisanego powyżej, a mianowicie, założyciel gildii anulował zadanie gildyjne i u siebie nie widzi żadnych zadań, a wszystkim innym członkom w dalszym ciągu zaśmiecają one księgę zadań - chciałam, żeby te zadania zdalnie usunęli/anulowali.
    Oto odpowiedź:
    "Niestety, nie mamy możliwości anulowania tego zadania poszczególnym członkom gildii. Jednakże, w przygotowaniu jest poprawka, która powinna być wprowadzona podczas lub na koniec eventu halloweenowego, mająca na celu poprawę wielu problemów z zadaniami gildyjnymi, w tym i problemu doświadczanego przez Waszą gildię."

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zostałaś wyróżniona przynajmniej odpowiedź dostałaś

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niedługo zadanie gildii bedą opłacalne, bedzie nowa waluta Guild Coins za ktora bedzie mozna nabyc buffy 8/12h a nawet geologa (obecnie tak jest na testowym)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.